spot_img

در سال جاری در انتظار انتشار چه عناوینی خواهید بود؟

هفته گذشته خبری در رابطه با عناوینی که در فصل پائیز سال جاری به انتشار خواهند رسید را منتشر کردیم. طی لیستی، از بازی های بزرگ نام برده و تاریخ انتشار آن ها را یادآور شدیم. اکنون نیز با توجه به تائید شدن تاریخ انتشار عناوین محبوب دیگری، لیست تدارک دیده شده را به طور کامل تری برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

 

تاکنون با بسیاری از عناوین بزرگی که در سال جاری به انتشار خواهند رسید آشنا شده ایم. در این بین، با توجه به مشخص شدن تاریخ انتشار بسیاری از این عناوین، مطمئنا نیمه دوم سال جاری به یکی از پربارترین ها از لحاظ عرضه بازی های ویدئویی تبدیل خواهد شد. بازی هایی که انتشار هرکدام از آن ها، خاطرات نسخه های قبلی را برای عده بی شماری از طرفداران زنده خواهد کرد. در قالب لیستی، به این عناوین به همراه تاریخ انتشار آن ها خواهیم پرداخت.

 

26 اردیبهشت– Max Payne 3

26 اردیبهشت– Diablo III

27 مرداد– Sleeping Dogs 

3 شهریور– Dark Souls

7 شهریور– Madden NFL 13

14 شهریور– Far Cry 3

28 شهریور– Borderlands 2

11 مهر– Resident Evil 6

25 مهر– BioShock Infinite

30 مهر– Sniper: Ghost Warrior 2

2 آبان– Medal of Honor: Warfighter

9 آبان– Assassin’s Creed III

16 آبان– Halo 4

 

البته لیست تهیه شده تنها مربوط به عناوینی بوده که تاریخ انتشار آن ها به طور رسمی به تائید رسیده است و با بالاگرفتن شایعات در رابطه با نسخه بعدی GTA، حدس و گمان ها در رابطه با نسخه بعدی Call of Duty و انتظار انتشار عناوین بزرگ دیگری از جمله XCOM: Enemy Unknown ،Dishonored ،Aliens: Colonial Marines ،NBA 2K13 ،Tomb Raider  Brothers in Arms: Furious 4 و البته Hitman: Absolution، در ماه های پایانی سال، صد البته با لیست پربارتری روبه رو خواهیم بود.

 

 

بدون شک سال 2012 و به ویژه دو فصل پایانی آن، خاطرات بسیاری را برای طرفداران بازی های رایانه ای به یادگار خواهد گذاشت، طرفدارانی که بی صبرانه در انتظار انتشار عناوین محبوب خود مانده اند.

حتما بخوانید