spot_img

بخش ها, زمان و مکان برگزاری دومین جشنواره بازیهای رایانه اعلام شد

دیروز و در طی اطلاعیه‌ای از سوی معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای و به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی بازیهای رایانه ای اطلاعات جدیدی در مورد بخشهای اصلی و جنبی این جشنواره منتشر شد.

در طی این اطلاعیه مشخص شده است که بازی سازان کشورمان در طی جشنواره و در بخش اصلی در سه بخش مسابقه بازیهای ایرانی, طراحی کارکتر و بازی نویسی به رقابت می پردازند.

همچنین در بخش بازی های ایرانی آثار در قالب “بازی های بزرگ”، “بازی های برخط”، “بازی های موبایل” و “بازی های کوچک” بررسی و مورد داوری قرار خواهند گرفت.

در بخش جنبی دومین جشنواره بازی های رایانه ای نیز مسابقه “طراحی بازی برخط” و مسابقه ایده های قرآنی برگزار خواهد شد.

 به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازیهای رایانه ای, ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت بانگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی ، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست اندرکاران فعال در صنعت بازی های رایانه ای در جهت ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت ،ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی اهداف برگزاری نمایشگاه و جشنواره دوم بازی های رایانه ای تهران را تشکیل می دهد.

همچنین در اطلاعیه دیگری که امروز صبح به دست بازی‌نما رسید, تاریخ دقیق برگزاری و همچنین اطلاعات دیگر در مورد نحوه برگزاری مسابقه قرآنی نیز اعلام و از همه علاقه مندان خلاق درخواست شد تا ایده ها و آثار خود را به دبیرخانه این رویداد فرهنگی ارائه دهند.

 دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران در تاریخ 6 تیرماه سال جاری و در مصلای بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود و 4 روز به طول می انجامد.

حتما بخوانید