spot_img

آهنگساز جدید Halo 4 معرفی شد

ساعاتی پیش سرانجام گمانه‌زنی های طرفداران هیلو در رابطه با جانشین مارتی در Halo 4 به پایان رسید و استودیوی 343، رسما Neil Davidge را به عنوان آهنگساز شماره‎ی چهارم هیلو معرفی کرد. 

 

از آنجایی که Martin O’Donnel با قطعات خاطره‌انگیز خود در شماره‌های پیشین به یکی از اسطوره‌های موسیقی بازیها بدل شده بود، حساسیت در رابطه با انتخاب آهنگساز جدید بسیار بالا بود که همین امر موجب شد آهنگساز هیلو 4 نیز مانند سایر بخش‌های آن، یک رونمایی رسمی و پر سر و صدا داشته باشد. 

 

Neil Davidge بریتانیایی در سال 1962 متولد شده است. عمده شهرت وی به خاطر آهنگسازی برای فیلم‌های اکشن هالیوودی است که از میان این فیلم‌ها میتوان Push، Bullet Boy و Clash of The Titan اشاره کرد. او همچنین سابقه‌ی کار و آهنگسازی برای خوانندگان مشهوری چون David Bowie و Snoop Dogg را در کارنامه دارد. 

 

Davidge برای ساخت موسیقی Halo 4 از گروهی 76 نفره استفاده کرده است که عظمت این بخش از پروژه‌ی ساخت هیلو 4 را نشان می‌دهد. وی در صحبت‌‌های اخیرش خود را فن سرسخت هیلو از شماره‌ی اول معرفی کرده و گفته است که قصد دارد تجربه‌ای منحصر به فرد و متقاوت نسبت به موسیقی هیلو‌های قبلی را به ارمغان آورد.

 

تا به حال دو قطعه از آثاری که او برای هیلو 4 ساخته است با کیفیت پایین از ویدئو‌های مرتبط، توسط طرفداران استخراج شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را با لینک مستقیم از سرور‌های بازی‌نما دانلود کنید.

 

دانلود قطعه‌ی اول

دانلود قطعه‌‌ی دوم  

حتما بخوانید