spot_img

Xbox Lite همان Xbox نسل بعد خواهد بود؟

گویا شایعات و پیش بینی ها در رابطه با نسل بعدی کنسول ها تمامی ندارد. ویژگی ها، مشخصات سخت افزاری و امکاناتی برای کنسول های نسل بعد پیش بینی می شود که البته هیچ کدام از آن ها به تایید نرسیده اند. چهارشنبه ای که گذشت، پیش بینی ها و شایعاتی در رابطه با کنسول نسل بعد سونی منتشر شد، و حالا این پیش بینی ها البته با رنگ و بویی که آن را به واقعیت نزدیک می کند گریبانگیر مایکروسافت و کنسول نسل بعد آن شده است.

 

 

 

روز 26 مارس، خبری مبنی بر عرضه ی کنسولی به نام Xbox Lite در سطح خبر گذاری ها منتشر شد. اما طبق معمول، مایکروسافت واکنش قطعی نسبت به خبر منتشر شده نشان نداد و این موضوع در حد شایعه به قوه ی خود باقی ماند. اما بسیاری معتقدند این مساله واقعیت نداشته و مایکروسافت در حال آماده سازی شرایط برای عرضه کنسول نسل بعد خود در E3 سال 2013 می باشد.اکنون نیز طبق خبر منتشر شده در سایت VG247، مایکروسافت دامین ای (Domin) را تحت عنوان XboxFl.com خریداری کرده و به ثبت رسانده است. این دامین در تاریخ 28 مارس به ثبت رسیده و اعتبار آن تا تاریخ 28 مارس 2013 اعلام شده است. اما وجه تشابه ای بین عبارت “Lite” و دو حرف”Fl” وجود دارد؟ یا اینکه این نشانی از Xbox نسل بعد مایکروسافت خواهد بود؟ آیا مایکروسافت طبق روال گذشته واکنشی نشان نخواهد داد و یا نسبت به صحت و یا عدم آن، موضع گیری خواهد کرد؟

 

 

به راستی “Fl” نشانه ی چیست؟  For Life؟ Flow؟ و یا ترکیب کلمه ای با کلمه ی Future؟ مایکروسافت چه هدفی را از ایجاد این دامین دنبال خواهد کرد؟

حتما بخوانید