spot_img

خبرها موفقیت Assassin’s Creed III را نوید می دهند

گرچه مدت زمان زیادی تا عرضه ی نسخه ی سوم از سری Assassin’s Creed مانده، اما اخباری که از این عنوان منتشر می شود، انتظار برای عرضه آن را دشوارتر از گذشته کرده است. پیرو این اخبار، Ubisoft اعلام کرده عنوان در دست ساخت آن ها، بالاترین میزان پیش فروش را در بین تمامی نسخه های سری AC و حتی در بین تمامی عناوین منتشر شده این شرکت و در آمریکای شمالی، بدست آورده است.

 

با اینکه تنها سه هفته از آغاز پیش فروش Assassin’s Creed III می گذرد اما این عنوان توانسته در همین مدت اندک، بیشترین درخواست ها را برای پیش خرید از سوی طرفداران خود به جا بگذارد. پیش فروش ACIII از تمامی نسخه های پیشین این سری بالاتر بوده است و اگرچه رقمی برای آن بیان نشده اما گفته شده که ACIII تاکنون پیش فروشی حدودا 10 برابر آخرین نسخه منتشر شده این سری، AC : Reveletions، و برابر کل فروش AC : Brotherhood، را تجربه کرده است.

 

Tony Key، مسئول بخش فروش و بازاریابی شرکت Ubisoft در رابطه با فروش این عنوان گفته: “با عرضه Assassin’s Creed III در 30 اکتبر سال جاری، بزرگترین عرضه و البته بهترین نسخه در سری AC را تجربه خواهید کرد. ساخت بازی سه سال به طول انجامیده است. با این چرخه ی سه ساله ی ساخت، ACIII مسلما به یک تجربه واقعی از نسل بعدی در سری Assassin’s Creed تبدیل خواهد شد. با همراه سازی پروسه ی ساخت و بزرگترین سیستم فروش و بازاریابی که برای این نسخه تدارک دیده ایم، ACIII بدون شک بیشترین فروش را در میان تمامی نسخه های این سری رقم خواهد زد.”

 

در انتها، Key از داستان پردازی ACIII گفته است: “داستان ACIII و شخصیت پردازی آن، به گونه ای صورت گرفته که حتی افرادی که برای نخستین بار سری AC را تجربه می کنند نیز با خلأ ای مواجه نشده و نیازی به اطلاعات قبلی نداشته باشند.”

اگرچه اواخر سال جاری با عناوین بزرگی رو به رو خواهیم شد، اما با توجه به اخبار منتشر شده، بدون شک Assassin’s Creed III به یکی از برترین های امسال تبدیل خواهد شد.

حتما بخوانید