spot_img

Vigil Games: قدرت سخت افزار Wii U در حد کنسولهای نسل حاضر است

 متن زیر بخشی از مصاحبه Marvin Donald از استدیو Vigil Games با سایت GameReactor می‌باشد.

 

 GameReactor: این بازی برای Wii U نیز منتشر خواهد شد. بازی روی این کنسول چطور خواهد بود؟

 

Marvin Donald کارگردان بازی Darksiders II: آها، بسیار عالی. ما بخاطر نوع برنامه ریزی و روند کاری Nintendo محدودیت هایی پیش رویمان داریم. مشکل اصلی ما عدم آگاهی از زمان عرضه Wii U می‌باشد، این کنسول هنوز زمان عرضه مشخصی ندارد. اما زمانی که نینتندو چارچوب مشخصی را برای عرضه کنسولش تعیین کند ما نیز می‌توانیم تاریخی دقیق را برای عرضهDarksiders II مشخص کنیم، اما این نکته از هم اکنون مشخص است که این بازی همزمان با عرضه Wii U به بازار خواهد آمد.

 

ما کاری کرده‌ایم که بازی روی تمامی پلتفرم‌هایش بخوبی اجرا می‌شود، و کنترلرهای عادی نیز بخوبی قابل استفاده خواهند بود، اکنون تنها چیزی که باقی مانده مشخص کردن فهمیدن تمامی قابلیت های یک صفحه لمسی و تمام کارهایی است که میتوان با آن انجام داد است. بنابر این مطمعن باشید که ما یکسری قابلیت های جدید برای گیم پلی خواهیم داشت، اما در بخش جلوه های بصری تمام نسخه ها بسیار بهم شبیه خواهند بود.

 

می‌دانید؟ جلوه‌های بصری تمام نسخه ها بسیار بهم شبیه خواهند بود. سخت افزار Wii U از نظر قدرت پردازشی بسیار شبیه چیزی است که در نسل حاضر می‌بینیم. بر اساس چیزی که من فهمیده‌ام، رزلوشن و بافت‌ها و چندضلعی‌ها و تمام خصوصیات دیگر یکسان خواهند بود، ما قصد نداریم هیچ کار اضافه‌ای برای بالا بردن کیفیت این بخش‌ها انجام دهیم، اما ما از قابلیت‌های کنترلر مخصوص این کنسول استفاده خواهیم کرد

 

ما تا برگزاری E3 نخواهیم فهمید که Wii U واقعاً چقدر قدرت دارد اما شنیده‌ها از این حکایت دارند که این کنسول بطرز چشمگیری از کنسول‌های HD نسل حاظر قوی‌تر خواهد بود. هر چند این شنیده‌ها ارزش توجه کردن دارند اما استدیو Vigil Games در حال ساخت Darksiders 2 بصورت اختصاصی برای Xbox 360 می‌باشد و در ادامه آنرا برای‌dev kit های قدیمی تر از V5 پورت می‌کند. اما گزارش شده است که‌dev kit های V6 افزایش چشم گیری در قدرت سخت افزاریشان خواهند داشت و توانایی اجرای UE3.9 و حتی UE4 را دارند.

 

 

حتما بخوانید