spot_img

Slant Six Games:” وظیفه‌ای که کپکام به ما محول کرد را انجام دادیم”

استودیو Slant Six Games عنوان کرد که اگر چه این استودیو دوست داشت RE: ORC نمرات بهتری بگیرد، اما مطمئن است  که وظیفه‌ای که کپکام با توجه به انتظاراتش به آن‌ها محول کرده بود را به خوبی انجام داده است. در مصاحبه‌ای که توسط سایت Eurogamer انجام شد، Miles Kerr، یکی از کارکنان استودیو Slant Six Games، عنوان کرد که ” چالش برانگیز” بهترین واژه برای توصیف زمانی است که شما تلاش زیادی صرف ساخت بازی می‌کنید و با چنین نمرات ” تهاجمی” مواجه می‌شوید. وی گفت:” بسیاری از افراد ما زمان زیادی را صرف ساخت این بازی کردند و ما انتظار نمرات بالاتری داشتیم. در آخر، خودمان را جای منتقد گذاشتبم و تمام نقد‌ و بررسی‌ها را با دقت خواندیم و انتقادات سازنده را استخراج کردیم. این گونه، می‌توان فهمید که مردم کدام فاکتور از بازی را دوست داشتند و کدام را نداشتند. بعد، ما نگاه کردیم که هدف اصلی ما، انتظاری و وظایفی بود که کپکام به ما محول کرده بود و ما فکر می‌کنیم که وظایفمان را انجام داده‌ایم. ما کاری کردیم که سری Resident Evil سمت و سوی جدیدی داشته باشد.” 

وی اضافه کرد که:” همانطور که انتظار داشتیم، با بازخورد‌های خوبی از طرف برخی طرفداران مواجه شدیم، همانطور که شاهد بازخورد‌های بسیار بدی بودیم. ما انتظار داشتیم که نمرات بازی بالاتر باشد، اما از پاسخ طرفداران این سری نیز خوشحالیم. این که روی یک IP جدید یا قدیمی کار کنید، خصوصاً وقتی که آن IP در صنعت معروف باشد و به‌صورت خاص توسط شرکتی مثل Capcom ساخته و منتشر شود، بسیار چالش برانگیز است. در کل از کسب چنین تجربه‌ای لذت بردیم و از کار با کپکام خوشحالیم. آن‌ها خیلی به ما لطف کردند و به ما این اجازه را دادند که ایده‌های خود را روی IP شان امتحان کنیم.”

 

عنوان RE: Operation Raccoon City چند روز پیش روی سه پلتفرم PC، X360 و PS3 منتشر شد و نتوانست نمرات خوبی کسب کند. برای خواندن نقد و بررسی این عنوان، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

حتما بخوانید