spot_img

تروریست ها از CoD برای دستیابی به اهدافشان استفاده می کنند

به نقل از روزنامه The Sun، تروریست ها از عنوان Call of Duty برای دستیابی به اهداف خود استفاده می کنند.

 

به گزارش سایت MCV، صبح امروز، روزنامه ی The Sunخبری را در صفحه ی اول خود منتشر کرده است که اعلام کرده تروریست ها برای آماده سازی حملات بعدی خود از عنوان Call of Duty استفاده کرده و از آن الگو برداری می کنند. علاوه بر Call of Duty، به عنوان Halo و Medal of Honor نیز اشاره شده است.

 

بخش های دیگری از این متن در پایین آورده شده است:

 

“تروریست ها از کنترل تلفن های همراه، پست های الکترونیکی و پیام های آنلاین، اطلاع دارند، بنابراین از عناوین Xbox و PlayStation برای حفظ اسرار نقشه های خود استفاده خواهند کرد. بازیکنان می توانند ضمن پیوستن به گروه ها، به رقابت با یکدیگر بپردازند. به علاوه، این امکان را دارند که به طور خصوصی با یکدیگر مکالمه داشته باشند. نخستین بار که کاربران به محیط “lobby” وارد شوند، خرابکاران به طور محفوظ با شرکای خود در همان محیط مکالمه می کنند و اهداف خود را دنبال خواهند کرد.”

“این افراد به بازی های گروهی و بازی های اینترنتی پرداخته و نقشه های خرابکارانه ی خود را مطرح کرده و آن ها را مورد بررسی قرار می دهند. البته کاربران محتاط و آگاه، از این موضوع آگاهی دارند، اما این خبر برای میلیون ها کاربری که علاقمند به اینگونه بازی ها هستند، شوکه کننده است.”

 

مسلما، این آخرین خبر در مورد خرابکاری از طریق بازی های رایانه ای نخواهد بود، بنابراین ،آنچه شایسته ی توجه است، احتیاط و آگاهی بیشتر شما کاربران می باشد.

حتما بخوانید