spot_img

میزان فروش iPad 3 باورنکردنی است

تنها چند روز از زمان عرضه iPad 3 می گذرد، با این حال، Apple امروز اعلام کرد، سومین نسل از iPad توانسته در همین مدت اندک، به فروش خارق العاده ی 3 میلیون واحدی دست پیدا کند.

 

بالاخره با عرضه iPad3 انتظارت طرفداران به پایان رسید. دستگاه ویژگی هایی را شامل شده که هر شخصی را برای خرید آن وسوسه می کند. صفحه نمایش با وضوح بسیار بالای Retina، نسل چهارم Bluetooth، سخت افزار قوی، دوربین فوق العاده و قابلیت 4G از مشخصاتی است که گوی رقابت با iPad را از هر وسیله ی دیگری ربوده است. با داشتن چنین ویژگی هایی، انتظار فروش بالای دستگاه، دور از ذهن نبوده است.

 

امروز، طبق خبری که در سایت gameinformer اعلام شد، به نقل از iPad3 ،Apple توانسته در مدت اندکی که از زمان عرضه اش می گذرد، 3 میلیون فروش داشته باشد. ” iPad جدید، ما را شگفت زده کرده است. این دستگاه توانسته تاکنون 3 میلیون فروش داشته باشد که این بزرگترین فروشی است که سری iPad به خود دیده است. طرفداران به ویژگی های iPad جدید، بسیار علاقه مند شده اند. ویژگی هایی ازجمله صفحه نمایش Retina. انتظار رسیدن iPad به دست خریداران در سراسر جهان، سخت خواهد بود.” این را Philip Schiller، مدیر بازاریابی جهانی Apple، اعلام کرده است.

 

iPad 3 اکنون در 11 کشور جهان عرضه شده و تا اواخر هفته در 24 کشور دیگر نیز عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید