spot_img

آخرین اخبار از تغییر پایان Mass Effect 3

Mass Effect 3 در ماه جاری عرضه شد و نه تنها توانست توجه اکثر منتقدین را به خود جلب کند، بلکه موفقیت های نسخه های پیشین را نیز تکرار کرد. اما آنچه بیشتر از این موفقیت ها خبرساز بوده، حواشی پس از انتشار این عنوان و به دنبال آن درخواست ها برای تغییر پایان داستان بازی بوده است. در چند روز گذشته اخباری در رابطه با تغییر پایان Mass Effect 3 منتشر شد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

در شب 18 مارس طبق خبری که در وب سایت اجتماعی Mass Effect منتشر شد، عنوان شده بود سازندگان بازی هیچ برنامه ای مبنی بر تغییر پایان این عنوان نخواهند داشت. این خبر واکنش بسیاری از طرفداران و به دنبال آن موجی از انتقادات را به همراه داشت.

 

صبح روز 19 مارس، Jessica Merizan، مدیر روابط عمومی Bioware، در واکنش به این خبر اعلام کرد:” شخصی به اشتباه این خبر را بر روی پایگاه احتماعی ما قرار داده است. ما هم اکنون در حال جمع آوری اطلاعات قبلی و نظرات شما برای خلق مضمونی هستیم که مطابق سلیقه شما باشد و در اذهان به یاد بماند.”

 

کمی بعد از این خبر، Bioware طبق بیانیه ای، ضمن تکذیب خبر قبل، موضع این شرکت را در برابر اخبار منتشر شده اعلام کرد :

 

“ما از نگرانی های شما در رابطه با صحبت های اخیر مبنی بر تغییر پایان Mass Effect 3 آگاهی داریم. ما در حال حاضر مشغول به جمع آوری نظرات شما هستیم. تمام نظرات را بررسی خواهیم کرد، اما آنچه در این برهه ی زمانی مشخص است این است که فعلا تصمیم قاطعی برای تغییر پایان بازی نخواهیم داشت. اهمیت نظرات شما از هر موضوعی برای ما بالاتر خواهد بود. از ابهاماتی که برای شما طرفداران ایجاد شد، پوزش می طلبیم. نظرات شما را دنبال و ارتباطمان را با شما طرفداران عزیز حفظ خواهیم کرد.”

 

Mass Effect 3 عنوان محبوب Bioware بوده که در اوایل ماه جاری برای سه پلتفرم PS3،PC و X360 عرضه شده است.

حتما بخوانید