spot_img

Resident Evil 6 رکوردها را جا به جا کرد

در ابتدای سال جاری که Capcom مژده ی ساخت نسخه ششم از سری Resident Evil را به طرفداران داد و به دنبال آن، تاریخ انتشار آن را سه ماهه پایانی  سال 2012 عنوان کرد، شاید کمتر کسی انتظار موفقیت این عنوان را در هیاهوی انتشار عناوین آخر سال داشت. اما، طبق گزارشی که Capcom منتشر کرده است، عنوان Resident Evil 6 توانسته آغازی موفقیت آمیز داشته باشد.

به نقل از Capcom، عنوان Resident Evil 6 که قرار است امسال و در ماه نوامبر منتشر شود، توانسته رکورد بی نظیری را در پیش فروشی که داشته است، از خود به جا گذارد. این می تواند خبر خوشحال کننده‌ای برای سازنده بازی و صد البته طرفداران سری Resident Evil باشد. گرچه میزان پیش فروش اعلام نشده، اما مقدار آن “فوق العاده” بیان شده است .

 Christian Svennson از اعضای کمپانی Capcom، در مصاحبه ای که با وب سایت GameInformer داشته است اعلام کرده :” میزان پیش فروش ها نوید شروعی رویایی را به ما می دهد . این بهترین آغازی است که تاکنون سری Resident Evil  تجربه کرده است. “

 Svennson در واکنش به این سوال که موفقیت Resident Evil 6 در رقابت با عناوین Call of Duty ،Assassin’s Creed III ،Medal of Honor و Halo 4 تا چه حد تضمین شده است، عنوان کرد :” ما بازی بزرگی در دست داریم و این اطمینان را به طرفداران داده که توان رقابت با عناوین بزرگ را خواهیم داشت. ما از این جهنم بیرون خواهیم آمد .”

طبق گفته Capcom، شماره ششم از سری Resident Evil در 20 نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید