spot_img

بازی بعدی شینجی میکامی امسال به بازار نخواهد آمد

زمانی که خالق مشهور سری پرطرفدار Resident Evil، شینجی میکامی در دو سال گذشته دست به تاسیس استودیویی جدید زیر نظر ZeniMax تحت نام Tango Gameworks زد، توجه بسیاری از مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای را جلب کرد. این استودیو هنوز در حال استخدام پرسنل می‌باشد و به نظر نمیرسد که که به این زودی‌ها بتوانیم بازی جدید آن‌ها را تجربه کنیم.

در مصاحبه‌ای با 4Gamer، مدیر بخش آسیایی کمپانی Zenimax، تورو تاکاهاشی، فاش کرد که اولین بازی میکامی و تیم جدیدش تا سال ۲۰۱۳ و یا پس از آن، عرضه نخواهد شد؛ همچنین اعلام شده که این بازی از یک موتور خارجی که توسط اعضای استودیو تغییرات بسیاری کرده، در حال ساخت است.

میکامی گفته است که وی هنوز در حال استخدام پرسنل است و انتظار دارد که در نهایت، این بازی جدید، عظیم‌ترین پروژه‌ی او باشد. وی در ادامه گفته که دوست ندارد که استودیو‌ی بازیسازیش، بیش از اندازه بزرگ شود؛ به همین دلیل تیمش را به دوقسمت که یکی از آن‌ها بر روی کار‌های مهم وقت گذاشته و تیم اصلی است و تیم کوچکتر که کا‌رهای جانبی را بر عهده داشته و تیم اصلی نیست، تقسیم خواهد کرد. همچنین میکامی میخواهد که تعداد پرسنلش، دورو بر عدد صد باشد.

در ادامه‌ی مصاحبه، میکامی بازی TES V: Skyrim را بسیار تحسین کرد و تاکاهاشی نیز اطلاعاتی از آینده‌ی کار‌های شرکت Bethesda(از زیر مجموعه‌های Zenimax) در اختیار عموم قرار داد. 

میتوانید متن کامل مصاحبه را در این لینک مطالعه کنید.

حتما بخوانید