spot_img

جام‌جهانی در تهران

 • میزان جوایز مسابقات مشخص شد ؟

ما از روز اول اعلام کردیم که بیشترین جایزه به رشته‌ای اختصاص دارد که بیشترین شرکت کننده را دارد. بنا بر آمارها بیش از 50 درصد شرکت کننده‌ها تا این لحظه در رشته PES 2012 روی کنسول PS3 ثبت نام کرده‌اند. به همین خاطر بیشترین جایزه به این بخش تعلق می‌گیرد. مجموع جوایز مسابقات جام پی اس باکس 60 میلیون ریال خواهد بود که تفکیک این جوایز پیش از شروع مسابقات اعلام خواهد شد.

 • امکان افزایش میزان جوایز هم وجود دارد ؟

با توجه به اینکه چند روز به مهلت ثبت نام باقی مانده، چنانچه سرعت ثبت نام نسبت به روزهای گذشته دو چندان بشود، قطعا بر میزان جوایز اضافه خواهد شد اما برای اطمینان خاطر شرکت کنندگان این میزان جوایز را به طور دقیق اعلام کردیم تا همه چیز شفاف و مشخص باشد.

 • زمان دقیق برگزاری مسابقات در نهایت مشخص شد؟

17 لغایت 22 اسفند این مسابقات در سالن چند منظوره آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود. برای ورود به این سالن باید فقط از ورودی خیابان سئول، جنب تالار هندبال فدراسیون هندبال وارد شد. از شرکت کننده‌ها ورودی گرفته نخواهد شد. اسامی شرکت کنندگان در اختیار مسئولان درب آکادمی ملی المپیک قرار می‌گیرد تا مشکلی نباشد اما این را هم توجه داشته باشید که هیچ همراهی نمی‌تواند جدا از فرد شرکت کننده به صورت مجزا و جداگانه وارد مجموعه بشود و اگر هم این اتفاق رخ دهد همراه با هزینه ورودی خواهد بود. باز هم تاکید می‌کنیم که شرکت کنندگان از هر دربی به غیر از درب جنب فدراسیون هندبال وارد مجموعه شوند، مجوز ورود نخواهند داشت.

 • علت تاخیر در زمان برگزاری مسابقه چیست؟

خوشبختانه عده زیادی از شرکت کنندگان در جام پی اس باکس از شهرستانها به تهران خواهند آمد. از بوشهر گرفته تا اردبیل و مشهد در این مسابقات شرکت کننده خواهیم داشت. این عزیزان در تماس های مختلف از ما خواسته‌اند که فرصتی بین زمان اعلام برنامه مسابقات و شروع بازی‌ها قائل بشویم تا آنها بتوانند خودشان را به تهران برسانند. به همین دلیل بنا بر احترام به حقوق این عزیزان تصمیم گرفتیم مسابقات را دو روز دیرتر شروع کنیم. امیدواریم تهرانی‌های عزیز هم به این درخواست احترام بگذارند.

 • پایان مهلت ثبت نام چه روزی خواهد بود؟

پیش از این اعلام کرده بودیم که ساعت 12 ظهر روز 14 اسفند فرصت ثبت نام پایان می پذیرد اما این فرصت تا 24 ساعت افزایش یافت و زمان ثبت نام ساعت 12 ظهر روز 15 اسفند به پایان خواهد رسید.

 • برنامه مسابقات چه زمانی و با چه روشی اعلام خواهد شد؟

برنامه مسابقات عصر روز دوشنبه بر روی سایت مسابقات قرار خواهد گرفت و شرکت کننده‌ ها می توانند با ورود کد رهگیری مسابقه خود از زمان و ساعت دقیق بازی‌های خود مطلع بشوند. این برنامه به صورت فایل پی دی اف بر روی سایت قرار می‌گیرد‌. هر شرکت کننده در مراجعه اول خود به سالن مسابقات هر سه بازی مرحله مقدماتی را انجام خواهد داد.

 • ساعت برگزاری مسابقات به چه صورت خواهد بود؟

سه ماه قبل در یک نظرسنجی در سایت گل از علاقمندان درباره ساعت برگزاری مسابقات پرسیدیم و با توجه به نظرات علاقمندان ساعت 14 تا 22 شب را برای برگزاری مسابقات انتخاب کرده ایم.

 • عده‌ای از علاقمندان خواهان تغییر برخی قوانین مسابقات بوده اند. آیا این موضوع ممکن است؟

قوانین مسابقات بر اساس استانداردهای مسابقات جهانی تنظیم شده و هر گونه تغییر در آن فقط با نظر کمیته مسابقات صورت خواهد گرفت و تغییر آن اطلاع رسانی خواهد شد. شرکت کنندگان در نظر داشته باشند که به دقت بخش‌های مسابقه‌، مقررات و تنظیمات را در سایت مسابقات مطالعه کنند. تجربه نشان داده افرادی که این مقررات را به طور دقیق مطالعه نکرده اند احتمال شکست و حذف زود هنگامشان بیشتر خواهد بود.

 • تاخیر چند دقیقه‌ای شرکت کننده برای حضور در سالن مسابقات پذیرفته خواهد بود؟

تحت هیچ عنوان تاخیر پذیرفتنی نیست و به دلیل حجم فراوان مسابقات به داوران تاکید شده است که هیچ گونه تخفیفی برای این موضوع قائل نشوند. حتما باید شرکت کننده ها 15 دقیقه قبل از مسابقه وارد سالن بشوند و نباید زودتر از زمان مشخص هم به سالن بیایند چون امکان ورود نخواهند داشت و بلافاصله بعد از پایان مسابقه خود باید سالن و مجموعه را ترک کنند. توقف بدون دلیل منجر به حذف شرکت کننده از دور مسابقات خواهد بود. توجه داشته باشیم که هر شرکت کننده به میزان کافی در سالن مسابقات حضور خواهد داشت.

 • گویا مجله بازی‌نما هم به حامیان جام پی اس باکس پیوسته است.

برای حمایت از جام پی اس باکس، کمیته مسابقات یک رسانه ورزشی و یک رسانه تخصصی گیم را در نظر گرفته است که در این مورد سایت گل و مجله بازی‌نما به عنوان حامیان رسانه‌ای این مسابقات خواهند بود که جا دارد تشکر صمیمانه ای از سایت گل داشته باشیم که برای این مسابقات سنگ تمام گذاشته اند. مجله بازی‌نما هم از روز چهارشنبه به جمع حامیان مسابقات پیوسته است‌. نشریه‌ای که جزو موفق ترین و پر تیراژترین نشریات تخصصی بازی و گیم در سال‌های گذشته بوده است.

 • گویا از امروز روش جدید و آسانی برای ثبت نام راه اندازی کرده‌اید.

به دلیل ترافیک اینترنتی علاقمندان می توانند بوسیله پیامک و اس ام اس هم در این مسابقات ثبت نام کنند. اطلاعات در این مورد را می توانید در سایت مسابقات ( بخش ثبت نام از طریق پیامک ) مطالعه کنید.

 • نکته خاصی درباره مسابقات باقی مانده است؟

از شرکت کنندگان می‌خواهیم که هر روز به سایت مسابقات سر بزنند و در جریان اخبار مسابقات باشند و یا از طریق سایت گل اخبار را دنبال کنند.

 

 

حتما بخوانید