spot_img

اعضای سانتا مونیکا به کمک سازندگان The Last Guardian شتافتند

مدت بسیار زیادی از اولین معرفه ی The Last Guardian می گذرد اما همچنان هیچ تاریخ انتشاری برای بازی در نظر گرفته نشده است و همچنین چندی پیش شایعاتی مبنی بر کنسل شدن این عنوان در سطح اینترنت پخش شد، اما سونی و سازندگان بازی به شدت این شایعه را تکذیب کردند. حال آقای شوهی یوشیدا، مدیر کل سونی در مورد این عنوان گفت : “مدتی پیش اعلام شد که آقای یودا از تیم سازنده ی TLG جدا شده و همچنین ادامه ی ساخت بازی در حاله ای از ابهام قرار گرفته است. من این موضوع را به شدت تکذیب می کنم، آقای یودا مانند گذشته همچنان در صف اول سازندگان بازی قرار گرفته و همچنین پروژه ی توسعه ی TLG سیر صعودی خود را دنبال می کند. البته نمی توان از کُند دنبال شدن ساخت آن چشم پوشی کرد اما به شخصه مشاهده کرده ام که سازندگان بازی بارها به عقب برگشته اند و مشکلاتی هر چند جزئی را دوباره رفع کرده اند تا بازی مشکلی نداشته باشد.”

آقای یودا ادامه داد : “ما یک سری تصوراتی برای ساخت بازی داریم که علاقه مند به برآورده کردن آن ها هستیم. اما در این بین مشکلات تکنیکی باعث شده که ما هرزگاهی با مشکل روبه رو شویم و نتوانیم برای ساخت هر چه سریعتر بازی به جلو برویم. در گذشته روند ساخت بازی بسیار عالی بود و حتی ما برای زمان انتشار بازی نیز صحبت هایی کرده بودیم اما الان صراحتاً باید بگویم جلو بردن پروژه ادامه دارد اما نه آنچنان که بتوان در حال حاظر برای زمان انتشار آن حرفی به میان آورد.”

به نظر می رسد استودیو ی Team Ico برای تکمیل کردن هر چه سریعتر بازی از استودیو ی Santa Monica (سازنده ی GOW) درخواست کمک کرده است. آقای یودا در این باره اعلام کرد : “همینطور که خود شما نیز می دانید تنها استودیوی سانتا مونیکا نیست، ما خوشبختانه سازندگانی در سراسر دنیا داریم که در زمینه ی کاری خود جزء بهترین ها می باشند. ما گروه هایی از بهترین مهندسان را در آمریکا و انگلستان داریم و هرگاه هر یک از استودیو های ما دچار مشکل شوند ما با فرستادن اعضای خود، سعی در رفع مشکل آن ها می کنیم. بنابر این آن ها به یکدیگر برای توسعه ی پروژه های خود کمک خواهند کرد.”

حتما بخوانید