spot_img

سونی انگلستان : لانچ PS Vita بسیار دلگرم کننده است

آقای فرگال گارا، مدیر عامل سونی انگلستان در مورد لانچ جدیدترین کنسول دستی Playstation در این کشور ابراز خرسندی کرد. آقای گارا در این مورد اعلام کرد : “شب گذشته یکی از هیجان انگیز ترین شب های دوران زندگی من بود. برای اولین این تعداد مردم را می دیدم که علاقه مند به خریدن هر چه سریعتر PS Vita بودند، دیدن شور و اشتیاق آن ها برای خرید این کنسول بسیار زیبا و ستودنی بود.”

آقای گارا ادامه داد : “ما در یک دنیای جدید زندگی می کنیم، دنیایی که دیگر مانند گذشته مردم برای خرید کالای مورد نظر خود چندان در صف های طویل آن هم در نیمه شب جمع نمی شوند. به همین دلیل، افراد بسیار زیادی این کنسول را پیش خرید کرده بودند و ما آمار پیش فروش بالایی داشته ایم. متاسفانه نمی توان به طور دقیق در مورد آمار پیش فروش کنسول صحبت کرد چون تعداد درخواست کننده بسیار بالا بوده و همچنین همه ی آن ها از یک منبع خاص تصمیم به پیش خرید کنسول نکرده اند و در این بین خرده فروش ها و همچنین فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی پیش فروش کنسول Ps Vita را از مدت ها قبل آغاز کرده بودند. اما همین درخواست مردم برای پیش خرید این کنسول به نوبه ی خود بسیار هیجان انگیز است.”

در اواخر این گفت و گو، آقای گارا اعلام کرد مردم و علاقه مندان چندان بابت تمام شدن Ps Vita در قفسه های فروشگاه ها ناراحت نباشند چون به میزان کافی Ps Vita قابل دسترسی می باشد و تا آن جا که مردم نیاز داشته باشند این کنسول تولید شده است.

حتما بخوانید