spot_img

Battlefield 3 | راهنمای جامع اچیومنت

با پنجمین راهنمای جامع اچیومنت و این بار بازی Battlefield 3 در خدمت شما هستیم. این راهنمایی شامل تمامی قسمت های Single Player ، Co-op ، Multiplayer و DLC های منتشر شده است که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.

 

 Not On My Watch -25G

از Chaffin در برابر سرباز های توی خیابان در مرحله Operation Swordbreaker محافظت کنید.

در طول مرحله Operation Swordbreaker بعد از کشتن تک تیرانداز داخل هتل توسط  AT (نوعی بازوکا)، به پشت بام ساختمانی می روید و باید به کمک سلاح تک تیرانداز از یاران خود دفاع کنید، بعد از انجام این مراحل اچیومنت آزاد می شود.

 

25GInvoluntary Euthanasia

دو سرباز را قبل از فروریختن ساختمان در مرحله Uprising  بکشید.

این یکی از سخت ترین اچیومنت های بازی است ،در مرحله Uprising  بعد از این که وارد اتوبوس شدید به محض این که از اتوبوس خارج شوید ساختمان کنار شما شروع به لرزیدن و فروریختن می کند و دو سرباز زیر آن کشته می شوند. برای آزاد کردن این اچیومنت می توانید با سرعت هر دو سرباز را بکشید و یا قبل از خروج از اتوبوس دو نارنجک پرتاب کنید، چرا که اگر  نارنجک اول هر دو سرباز را از بین نبرد، نارنجک دوم کار را تمام کند.

 

The Professional-30G

 

تعقیب و گریز خیابانی مرحله Comrades را در وقتی کمتر از 2 دقیقه و 30 ثانیه و بدون مردن تمام کنید.

قسمت سخت این اچیومنت نمردن است.اگر در طول تکمیل اچیومنت بمیرید، باید مرحله را به طور کل از اول شروع کنید.

 فرانسوی ها  را در ورودی بانک بکشید و شروع به دویدن کنید. هنگامی که نیروهای پلیس رسیدند؛ نارنجکی به سمت آن ها پرتاب کنید و به دویدن ادامه دهید تا این که به کات سنس برخورد RPG  برسید. زمان در طول این کات سنس نیز محاسبه می شود. ( کات سنس نهایتا 30 ثانیه طول می کشد) سپس Vladmir را رها کنید و همراه Kiril با سرعت فرار کنید. به دویدن ادامه دهید و با استفاده از دکمه ی پرش خودرو ها و مانع های سر راه را پشت سر بگذارید. حال باید کوتاه ترین راه را در پیش بگیرید تا به صحنه ی درگیری و منفجر شدن بمب برسید و اچیومنت را آزاد کنید.

 

 30GArmy of Darkness

با 4 گلوله به 4 چراغ در مرحله Night Shift شلیک کنید.

در ابتدای مرحله Night Shift در پارکینگ رو به روی شما 4 چراغ وجود دارد که باید آن ها را از بین ببرید. با استفاده از دکمه  LT زوم کنید و با دقت تمام هر 4 چراغ را تنها با 4 شلیک از بین ببرید. برای نشانه گیری دقیق تر می توانید با نگه داشتن دکمه RS نفس خود را در سینه حبس کنید.

 

Practice Makes Perfect -15G

تمامی هدف های موجود در محدوده تمرین تیراندازی مرحله Kaffarov را هدشات کنید.

بعد از گذشتن از اتاق سلاح ها در ویلا و کشتن دشمن های زیرزمین ، با یک راه متناوب مواجه می شوید که در آن هدف های تیراندازی به محض نزدیک شدن شما به آن ها ظاهر می شوند. در کل 13 هدف برای زدن وجود دارد. سعی کنید ابتدا تمامی دشمنان را بکشید (مراقب نشانه گیری خود باشید- توصیه می شود که سلاح خود را بر روی حالت تک تیر قرار دهید) چرا که سلاح آنان مجهز به لیزر است که موجب کور شدن لحظه ای شما و عدم نشانه گیری دقیق می شود.

 

20G   What The Hell Are You?-

یک پلاک (Dog Tag) روسی در مرحله Rock And A Hard Place کسب کنید.

در ابتدای مرحله Rock And A Hard Place شما مورد شبیخون نیروهای روسی قرار می گیرید؛ از گوشه حرکت کنید و یکی از نیروهای دشمن را با چاقو بکشید تا این اچیومنت آزاد شود.

نکته : تنها با چاقو زدن از پشت دشمن می توانید پلاک دشمن را بردارید پس در نتیجه با چاقو زدن از رو به رو نمی توانید این اچیومنت را دریافت کنید.

 

 Roadkill-20G

در مرحله Uprising با هل دادن خودرو سرباز های دشمن را بکشید.

در طول ماموریت Uprising بعد از رسیدن به  Checkpoint، در گوشه ای از جاده خودروی سفید و زردی وجود دارد.به سمت آن بروید و خواهید شنید که چند تن از سربازان دشمن در زیر خودرو در حال صحبت کردن هستند، با زدن دکمه B خودرو را به روی آن ها بیندازید تا این اچیومنت آزاد شود.

 

 

 You Can Be My Wingman Anytime -30G

مرحله Going Hunting را بدون صدمه دیدن تمام کنید.

برای آزاد کردن این اچیومنت جت شما نباید هیچ آسیبی ببیند، و باید 7 هواپیما دشمن را هر کدام با یک موشک نابود کنید. گرفتن این اچیومنت بسیار سخت است زیرا که جت های دشمن با آزاد کردن Flare موشک های شما را منحرف خواهند کرد، و بعضی از آن ها نیز به پشت شما می آیند و به سمت شما موشک شلیک می کنند و شما نیز باید با استفاده از Flare موشک ها را منحرف کنید.هنگامی که هواپیما های دشمن روی شما قفل می کنند زنگ هشداری به صدا در می آید، هنگامی که ضرب این صدا سریع شد بهترین زمان برای آزاد کردن Flare و در نتیجه منحرف کردن موشک است. در نابود کردن هواپیمای های دشمن خیلی زود و یا خیلی دیر موشک های خود را شلیک نکنید. در کل برای نابود کردن هواپیما ها و گرفتن اچیومنت راه حل های زیر برای هر هواپیما توصیه می شود :

هواپیما اول : صبر کنید تا Flare های خود را آزاد کند و هنگامی که از آن فاصله گرفت یک موشک به سمت آن شلیک کنید.

هواپیما دوم : روی آن قفل نمایید و سپس یک موشک به سمت آن شلیک کنید.

هواپیما سوم : روی آن قفل نمایید و سپس یک موشک به سمت آن شلیک کنید.

هواپیما چهارم : ابتدا صبر کنید تا به پشت شما بیاید.این هواپیما به سمت شما چند موشک شلیک خواهد کرد با استفاده از Flare آن ها را منحرف کنید. وقتی به جلوی شما آمد، با دقت بسیار بالایی یک موشک به طرف آن شلیک کنید.

هواپیما پنجم : به محض قفل کردن بر روی هواپیما به سمت آن یک موشک شلیک کنید.

کات سنس

هواپیما ششم و هفتم : هر دو هواپیما از پشت شما می آیند. منتظر ششمی بمانید تا به بالای هواپیما شما برود و Flare های خود را آزاد کند سپس روی آن قفل و با یک موشک آن را نابود کنید. هواپیما هفتم و آخر کمی سخت تر است. بهترین زمان را انتخاب کنید و بعد از آزاد کردن Flare  و دور شدن از آن با یک موشک آن را منهدم کنید تا این اچیومنت سخت آزاد شود.

 

Scarp Metal-25G

در مرحله Thunder Run شش تانک دشمن را قبل از رسیدن به سنگر و حصار نابود کنید.

در ابتدای مرحله Thunder Run با شش تانک رو به رو می شوید ، هر شش تانک را قبل از رسیدن آن ها به سنگر نابود کنید.

 

 Butterfly-25G

در مرحله Rock And A Hard Place ، هواپیما دشمن را با یک موشک نابود کنید.

در اواخر مرحله Rock And A Hard Place ، هنگامی که جت دشمن به سراغ شما و جوخه تان می آید، بعد از این که با کاور گرفتن های متوالی خود را به Javelin (نوعی موشک ضداهوایی) رساندید؛ هواپیمای دشمن را با یک موشک نابود کنید و اچیومنت آزاد می شود. در صورت مردن باید کل ماموریت را از اول آغاز کنید.

 

15GTwofor

در مرحله Night Shift دو دشمن را با یک گلوله بکشید.

در قسمتی از مرحله Night Shift زمانی که باید با استفاده از سلاح تک تیرانداز خود نیروهای خودی را پوشش دهید تا از خیابان رد شوند، دو سرباز دشمن در گوشه ای از خیابان در یک خط ایستاده اند. کافیست با یک شلیک ساده هر دو سرباز را با یک گلوله بکشید تا این اچیومنت به راحتی آزاد شود.

 

Ooh-rah!-30G

قسمت داستانی بازی را تمام کنید.

بلافاصله بعد از تمام کردن مراحل Single-Player بازی این اچیومنت آزاد می شود.

 

Between a Rock and a Hard Place-15G

Solomon را در نبرد تن به تن مرحله The Great Destroyer شکست دهید.

در انتهای مرحله The Great Destroyer ، مجبور به انجام یک مبارزه تن به تن با Solomon (سلیمان) می شوید. تمامی دکمه های خواسته شده را در زمان مناسب و بدون اشتباه بزنید تا این اچیومنت در انتهای این نبرد آزاد شود.

 

 50GSemper Fidelis

قسمت داستانی بازی را بروی درجه سختی Hard تمام کنید.

تمامی مراحل Single Player را بر روی درجه سختی Hard تمام کنید تا این اچیومنت آزاد شود.

حتما بخوانید