spot_img

Project Fiona، تبلتی مخصوص گیمرها

شرکت Razer، سازنده ی قطعات سخت افزاری معروف امروز و در نمایشگاه CES که در لاس وگاس در حال برگزاری است، از تبلتی جدید با عنوان Project Fiona پرده برداری کرد. این تبلت که مخصوص بازی های PC طراحی شده است دارای امکاناتی همچون صفحه ی نمایش 10 اینچی با پشتیبانی از مالتی تاچ، سی پی یوی Core i7 از برند Intel و دو دسته ی دارای ویبراتور می باشد. 

 

Razer در این نمایشگاه اعلام کرد که این تبلت قدرتمند تمامی بازی های PC که از گیم پد پشتیبانی می کنند را – از جمله Arkham City و Skyrim – بدون نیاز به ایجاد تغییرات برای اجرا روی این تبلت اجرا خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که Project Fiona از چه سیستم عامل تحت ویندوزی بهره می برد. 

 

به اضافه ی امکانات گفته شده، این تبلت از ژیروسکوپ، مغناطیس سنج و شتاب سنج در ساختار خود برای بازی هایی مبتنی بر کنترلرهای حرکتی بهره می برد. همچنین، برای کسب تجربه ای لذت بخش از بازی با این دستگاه، پشتیبانی از دالبی 7.1 نیز جز امکانات آن قرار داده شده است. هنوز قیمت قطعی برای این تبلت در نظر گرفته نشده است اما به احتمال بسیار زیاد قیمتی زیر 1000 دلار خواهد داشت. تصاویر این تبلت را میتوانید در زیر خبر مشاهده کنید. 

حتما بخوانید