spot_img

BioWare: ما Dragon Age III را با الهام گرفتن از Skyrim خواهیم ساخت

طبق گزارش سایت Wired، رئیس استودیوی BioWare، آقای دکتر Ray Muzyka، اعلام کرد که Dragon Age III را با الهام گرفتن از سایر بازی های سبک RPG، از جمله Skyrim، خواهند ساخت.

آقای موزیکا در مصاحبه ایی با سایت Wired گفت که انتقادات طرفداران در رابطه با Dragon Age II را شنیده اند و تیم BioWare در حال رفع کردن آن مشکلات در Dragon Age III است.

او گفت: نسخه بعدی Dragon Age، تمامی نکات مثبت Dragon Age های قبلی را خواهد داشت. ولی Dragon Age بعدی تنها محدود به نکات مثبت Dragon Age های قبلی نیست. ما از سایر بازی های سبک RPG که Open World هستند و موفقیت های بسیاری را کسب کردند ( اسکایریم ) نیز الهام گرفته ایم.

ما در حال بررسی بازی Skyrim هستیم و باید بگویم که این بازی واقعا زیباست. ما همیشه استودیوی بزرگ Bethesda Game Studios را تحسین کردیم و اینبار هم این استودیو را به خاطر ساختن Skyrim تحسین می کنیم. ما فکر میکنیم که نسخه بعدی Dragon Age نیز همانند Skyrim فوق العاده شود.

آقای موزیکا در ادامه صحبت هایش گفت: ما قصد داریم تا طرفدارانمان را شگفت زده کنیم. من در چند هفته گذشته نکاتی به ذهنم رسید که به نظرم آینده سری Dragon Age شود و برای اعلام رسمی آن لحظه شماری میکنم.

حتما بخوانید