spot_img

بخش تک نفره ی Mass Effect 3 را به سه شکل طی کنید

به نظر میرسد که تعدادی از افراد خودمانی استودیوی BioWare که از آنها برای دیدن پیش نمایشی از Mass Effect 3 دعوت به همکاری شده بود با گزینه ی هیجان انگیزی مواجه شده اند، و آن هم چیزی نیست جز امکان دانلود یک بتای خصوصی از این بازی! یکی از این افراد عکسی از این بتای خصوصی منتشر کرده است که از آن می توان به وجود سه حالت مختلف برای طی کردن بخش تک نفره ی Mass Effect 3 پی برد : Action Mode، Story Mode و RPG Mode. 

 

Story Mode مناسب برای کسانی است که به روند داستان بیشتر از مبارزات اهمیت می دهند و در صورت انتخاب این مد، مبارزات آسان تر شده و کار شما بیشتر بر مبنای انتخاب گزینه های مناسب در مکالمات خواهد بود. Action Mode مناسب برای حرفه ای ترها و دوستداران مبارزه است و در صورت انتخاب این مد، انتخاب دیالوگ ها در مکالمات به صورت خودکار صورت گرفته و با درجه ی سختی متوسطی در مبارزات مواجه خواهید شد. و در نهایت، RPG Mode مناسب برای کسانی که Mass Effect 3 را از نظر المان های نقش آفرینی اش می پسندند و ترکیبی دو مد قبلی بوده و انتخاب دیالوگ ها به صورت دستی صورت می گیرد.

 

پس از لیک شدن این اطلاعات از منابع غیر رسمی، BioWare در مورد این سه مد توضیحاتی ارائه داد و با اعلام این که این سه مد هنوز در مراحل اولیه ی توسعه به سر می برند اظهار داشت که قرار دادن این سه مد مختلف برای جلب رضایت گیمرها با سلایق مختلف در شیوه ی بازی کردن بوده است. Mass Effect 3 در تاریخ ششم مارس 2012 برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید