spot_img

وجود یک حالت Hardcore Mode در بازی Hitman: Absolution

تهیه کننده بازی Hitman: Absolution، آقای Hakan Abrak ، اعلام کرد که در این بازی یک درجه سختی Hardcore Mode وجود دارد که بر اساس مخفی کاری است.
وی در یک مصاحبه ایی با سایت Eurogamer گفت که وجود این حالت، اشاره ایی به نسخه های قبلی سری Hitman است. او گفت: ما بعدا در مورد این حالت اطلاعات بیشتری را فاش خواهیم کرد ولی مشخص است که این حالت نوع بازی کردن گیمرها را تغییر خواهد داد. در این حالت گیمرها با دشمنان به آرامی رفتار خواهند کرد، سعی خواهند کرد که در طول بازی ناشناس باقی بمانند و مشکلات را با زیرکی حل کنند. با این کار اچیومنت مربوط به این حالت را نیز دریافت خواهند کرد. ما در بازی درجه های سختی مختلفی را قرار داده ایم. طرفداران این سری که دوست دارند بارها بازی را با درجات سختی مختلف به پایان برسانند و با گرفتن اچیومنت های مربوط به درجات سختی ، به دوستان خود فخر بفروشند ناامید نخواهند شد. در این بازی ویژگی های وجود دارد که ارزش بازی مجدد را بیشتر میکند. در مورد این ویژگی ها فعلا نمی توانم حرفی بزنم.

 

آقای آبراک گفت که این حالت Hardcore Mode یک نام مخصوص به خود را دارد که فعلا نمیتواند آن نام را بگوید ولی مطمئن است که این نام طرفداران را راضی نگه میدارد.

 

Hitman: Absolution سال آینده برای سه پلتفورم معمول عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید