spot_img

جزئیات بخش آنلاین Hitman: Absolution

Hakan Abrak از استودیوی IO Interactive در سخنان خود که به تازگی منتشر شده است، اشاره کرده که استودیو در حال انجام کارهای بسیار بسیار جالب برای بخش آنلاین عنوان Hitman: Absolution است. آبراک در طی صحبت هائی که با یوروگیمر در طول نمایشگاه Eurogamer Expo داشته است، جزئیاتی جدید را از این بازی محبوب عنوان کرده است، که این مطالب را در ادامه مطالعه خواهید کرد.
http://www2.bazinama.com/img/files/brie4yqzoezr92patpty.jpg
“من میخواهم عرض کنم که ما در حال انجام کاری بسیار جالب برای بخش آنلاین بازی Hitman: Absolution است”. آبراک افزود: “ما در حال حاضر آمادگی صحبت کردن کاملی در مورد این بخش را نداریم. هیتمن یک قاتلی است که به تنهائی کار میکند، اما شما در حال حاضر نمیدانید که ما به چه صورتی و از چه راهی قصد داریم تجربه ی جالب و جذابی از بخش چند نفره را به شما ارائه دهیم”.
“متاسفانه در حال حاضر نیمتوانیم اطلاعات درستی در مورد این بخش به شما بدهیم، اما در بخش داستانی، مامور 47 به تنهائی کار خواهد کرد”.
در سری بازی هیتمن که اولین نسخه آن در سال 2000 منتشر شده است که با بخش تک نفره ی جالب خود در یادها باقی مانده است و هیچ گاه طرفداران این مرد کچل دوست داشتنی نتوانسته اند بخش چندنفره را با مامور 47 تجربه کنند، که اضافه شدن این بخش به بازی قطعا” جذابیت دو چندانی را برای طرفداران این مامور به رقم خواهد زد.
بازی Hitman Absolution در سال 2012 برای سه پلتفرم معمول عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید