spot_img

مصاحبه اختصاصی با Hi-Rez Studios | توسط بازی‌نما

بازی‌نما: قطعا این بازی خیلی از بینندگان رو به یاد دو بازی Halo و Section8 خواهد انداخت فکر می کنید این بازی در سطح رقابت با این بازی ها باشد؟
Todd Harris: خوب من اول از همه این رو یادآوری کنم که اول Tribes وارد بازار شد و بعد بازی هایی مثل Halo و Section8 و باید بگم که این بازی از اولین بازی های آنلاین بود و اولین باری بود که قابلیت استفاده از Jet Pack و ماشین های قابل راندن را به بازیکن می داد.

بازی‌نما: ساخت این بازی از کی شروع شد و قرار است این بازی رو روی چه پلتفرم هایی ببینیم؟
Todd Harris: ساخت بازی رو روی رایانه های شخصی از پاییز سال 2010 بود که شروع کردیم و همچنان بعد از نمایش بازی خود دوباره با قدرت به ساخت بازی ادامه میدیم.

 

بازی‌نما: بازی فقط دارای مد آنلاین هست و در مجموع چند مد در بازی وجود دارد؟
Todd Harris: بله دقیقا مثل Tribes1 و Tribes2، این شماره هم فقط دارای بخش آنلاین است. بازی در ابتدا دارای 2 مد خواهد بود: 1- Capture The Flag و 2- Rabbit، قطعا مدهای بیشتری با گذشت زمان به بازی اضافی خواهیم کرد.

بازی‌نما: آیا مدهای جدیدی را ما در بازی خواهیم دید؟
Todd Harris: در حقیقت همه ی مدها تکراری هستند ولی سبک بازی کاملا متفاوت است. برای مثال در Capture The Flag هر تیم دارای یک منطقه ی خاص است که در این مناطق ژنراتورهای برقی وجود دارد که باعث می شوند Turretها و ماشین های پرنده از این مناطق و بیشتر پرچم شما دفاع کنند و هر کس برای رسیدن به پرچم حریف باید این سلاح های خودکار را نابود کند.

بازی‌نما: چند کلاس مختلف برای انتخاب در اختیار بازیکن قرار گرفته است؟
Todd Harris: قرار دادن کلاس های مختلف برای ما در بازی بسیار مهم است، ما برای هر تیم 15 کلاس مختلف طراحی کرده ایم که با گذشت زمان کلاس های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

 

بازی‌نما: چند اسلحه در بازی وجود دارد؟
Todd Harris: تمام سلاح هایی که در دو شماره ی اول وجود داشت و اسلحه های جدید زیاد دیگری در بازی وجود دارند که در آینده اطلاعات بیشتری از آن ها منتشر خواهد شد.

بازی‌نما: برنامه ای برای عرضه DLC خواهید داشت؟
Todd Harris: ما بعد از عرضه بازی مپ های جدیدی را خواهیم ساخت که بصورت کاملا مجانی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

بازی‌نما: در شروع بازی دارای چند مپ خواهد بود؟
Todd Harris: بازی در ابتدا دارای 4 مپ خواهد بود.

بازی‌نما: آیا فکر میکنید این بازی بتواند سود خوبی حاصل کند؟
Todd Harris: در حقیقت خود بازی بصورت مجانی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و ما امیدواریم که مردم اول بازی را دانلود کنند و بعد در مورد خوب و یا بد بودن این بازی نتیجه گیری کنند، اگر شما از بازی لذت بردید می توانید امکاناتی را که ما در اختیار شما قرار داده ایم خریداری کنیم و مطمئن باشید که با خریداری این اجناس شما نمی توانید به قدرت بازی خود اضافه کنید. در حقیقت شما نمیوانید پول پرداخت کنید که ببرید بلکه قدرت بازی شماست که در انتها نتیجه خواهد داشت.

بازی‌نما: آیا بازی در Gamescom قابل بازی بود؟
Todd Harris: بله بازی توسط تیم خبرنگاران قابل بازی بود.

بازی‌نما: برنامه ای برای عرضه نسخه Beta در نظر گرفته شده است؟
Todd Harris: نسخه Beta را تصمیم داریم در ماه اکتبر شروع کنیم.

بازی‌نما: بخش داستانی ای بصورت Co-Op در بازی وجود ندارد؟
Todd Harris: خیر، ما تمام توجه خودمان را بر روی بخش آنلاین بازی گذاشته ایم و امیدواریم که برای همه تجربه ی متفاوتی از بازی های رایانه ای باشد.

بازی‌نما: آیا در بازی ماشین های قابل استفاده وجود دارد؟
Todd Harris: بله

بازی‌نما: چند ماشین؟
Todd Harris: در شروع ما سه وسیله ی نقلیه در نظر گرفته ایم، یک ماشین پرنده با نام Shrike، یک موتور سیکلت دو نفره با نام GravCycle و یک تانک دو نفره با نام Beowolf.

بازی‌نما: ناشر خود استودیو Hi-Rez هست؟
Todd Harris: فعلا بله.

بازی‌نما: موتور بازی Unreal Engine 3 هست، آیا در ساختار موتور تغییراتی بوجود آمده است؟
Todd Harris: بله موتور بازی UE3 هست و یکسری از ساختار ها را تغییر داده ایم.

بازی‌نما: آیا فکر میکنید Tribes: Acsend میتواند توجه مردم زیادی را در آینده جلب کند؟
Todd Harris: بله، این روزها تقریبا تمام بازی های Shooter دارای سرعت بسیار پایینی هستند، که شما گاهی مشاهده میکنید افراد بر روی زمین دراز کشیده اند و منتظر شما هستند اما این بازی دارای سرعت بسیار زیاد است تا حدی که قسمتی از جنگ شما در آسمان پیش میرود.

بازی‌نما: به عنوان سخن پایانی …
Todd Harris: ما در آینده ویدئو و تصاویر بیشتری از بازی را منتشر میکنیم، برای اینکه این تصاویر و ویدئو ها رو مشاهده کنید به صفحه ی Facebook ما سر بزنید.

حتما بخوانید