spot_img

Infinity Ward بیشتر به گیم پلی MW3 اهمیت می دهد

Mark Rubin تولیدکننده ی عنوان Modern Warfare 3 گفته است Infinity Ward بیشتر نگران گیم پلی بازی است تا اینکه تکنولوژی بازی را جلوتر ببرد.

رابین در میزگردی که آخر هفته ی گذشته در رویداد  Call of Duty XP برگذار شد گفت فلسفه ی اصلی IW برای ساخت بازی این است که “مهم نیست موتور گرافیکی بازی چقدر قوی است، بلکه مهم این است تا جایی که امکان دارد گیم پلی بازی را پیش ببرید و اجازه دهید تکنولوژی به دنبال آن حرکت کند.” 

او توضیح می دهد: ” برای مثال، هنگامی که زمان طراحی بخش تک نفره ی MW3 رسید، یکی از چیزهایی که ما خواستیم در بازی وجود داشته باشد این بود که مراحل را در شهرهایی قرار دهیم که مردم با آن آشنایی بیشتری دارند. بنابراین نسخه های قبلی CoD در سراسر جهان بودند و این واقعا عجیب بود، اما این شهرها جایی نبودند که کسی که بازی را انجام می دهد بخواهد به آن ها سفر کند و یا اینکه اهل آنجا باشد.”

او در ادامه توضیح می دهد حوادث بازی در شهرهایی نظیر نیویورک، لندن، پاریس و بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا که برای همه ی مردم جهان آشنا هستند جریان دارند و برای طراحی این شهرها به صورت واقعی و کاملا دقیق، از تکنولوژی های زیاد و متفاوتی استفاده می کنند. رابین در تکمیل صحبت های خود می گوید مهم نیست موتور بازیاز نظر کیفیت نورپردازی، سایه و تکسچر چقدر قوی است، مهم این است که تکنولوژی به همراه بازی و پیشرفت گیم پلی وارد آن شود.

 

موتوری که عنوان MW3 با آن ساخته می شود، موتور نسبتا ارتقاء یافته ی Infinity Ward است که پیش از این، با استفاده از آن بازی هایی نظیر Call of Duty 4: Modern Warfare، CoD: World at War و Quantum of Solace را ساخته است. 

 

Call of Duty: Modern Warfare 3 17 آبان برای PC, PS3 و X360 عرضه می شود. 

حتما بخوانید