spot_img

بخش های حذف شده از Deus Ex معرفی شدند

Eidos Montreal آشکار کرد، در ابتدای بازی قرار بود بخش های شهری مونترئال، هند و بخش های بالایی هنگ شا در بازی وجود داشته باشد اما بعدا به دلیل حجم بالای کاری که برای طراحی آن ها باید انجام میشد، تیم سازنده از قرار دادن آن ها در بازی صرف نظر کردند.

 

کارگردان هنری بازی  Jacques-Belletête در مصاحبه ای با مجله EDGE می گوید: ” قطعا قرار بود بخش شهری در مونترئال وجود داشته باشد. قرار بود لوکیشن هایی بیرونی از یکی از معروف ترین محله های مونترئال به نام Plateau در بازی وجود داشته باشد. این منطقه معماری بسیار خاصی دارد که triplexes نامیده می شود و دارای راه پله های بیرونی گردانی می باشد که از فلزات بسیار قدیمی ساخته شده اند.”

“این ساختمان ها در مونترئال بسیار خاص هستند و ما از ظاهر آن ها در 20 یا 30 سال آینده، کانسپت آرت طراحی کرده بودیم. ما حتی آنها را وارد بازی کردیم، آن ها احساس بسیار خاصی دارد، این نوع معماری تا به حال در هیچ بازی دیده نشده است، و در کنار دیدی از سال 2027 هیچ وقت تحقق نیافتند. واقعا بی نظیر بودند.” 

 

Frank Lapikas طراح اصلی بازی اطلاعات بیشتری می دهد و می گوید حتی یکی از مناطق کاملا طراحی شد اما هیچ گاه به مرحله ی پایانی نرسید. این منطقه بخش های بالا شهر هنگ شا بود. تیم سازنده قصد داشت جنسن را به هند نیز بفرستد که این مورد به دلیل حجم بالای کار، انجام نشد. 

 

با این حال Deus Ex: Human Revolution  از نظر محیط هایی که داستان در آن ها روایت می شد هیچ چیزی کم نداشت و نمره های بسیار بالایی از سایت ها و مجلات کسب کرد. بازینما نیز نمره ی 9.5/10 را به این شاهکار داد. 

حتما بخوانید