spot_img

تولد چهار سالگی سایت بازی‌نما

از هیچ تا چهار، از هیچ تا هشتاد هزار، از هیچ تا همه چیز، این بود مسیر ما. 

امروز اول شهریور، چهارمین سالروز تولد سایت 

بازی‌نما است. سایتی که در ابتدا با پشتوانه ی مجله ی محترم بازی‌نما و به کوشش مسئولین این مجله راه اندازی شد و حالا خود به طور مستقل نقش مهمی در حوزه ی رسانه های بازی های رایانه ای کشورمان بر عهده دارد. حالا ما خانواده ای هشتاد هزار نفری هستیم که روز به روز به شمار اعضای آن افزوده میشود. سال گذشته در چنین روزی هدف ما بهترین شدن در کشور عزیزمان بود، اما امروز چنین هدفی برای خانواده ی هشتاد هزار نفری سایت بازی نما نه تنها مناسب نیست، بلکه مصداق بارز نادیده گرفتن پتانسیل هاست. 

 

در خانواده ی ما تحقیر و تبعیض جایی ندارد و مدیر و کاربر جدید و قدیمی تفاوتی با یکدیگر ندارند. تمامی مسئولین و کاربران سایت بازی‌نما فقط و فقط برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود از سرگرمی محبوبشان با دیگران اینجا جمع شده اند و هدف دیگری ندارند. سرگرمی محبوبی که به لطف تمامی فعالان این حوزه اکنون جایگاهش نسبت به چهار سال پیش بسیار تفاوت دارد.

تولد چهار سالگی سایت 

بازی‌نما را خدمت تمامی دست اندرکاران جدید و قدیم، دلسوزان و حامیان همیشگی ما و از همه مهمتر به بیش از هشتاد هزار کاربر فداکار و وفادار تبریک میگوییم، و از صمیم قلب، آرزوی موفقیت، سعادت و کامیابی در تمامی عرصه های زندگیشان را داریم. روزهای خوب و بد مسلما در هر مجموعه ای وجود دارند و سایت بازی‌نما نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما به این موضوع ایمان داریم که امروز، روز خوب ماست.

حتما بخوانید