spot_img

اطلاعات در مورد نسخه X360 بازی RAGE شفاف سازی شد

همانطور که مطلع هستید در جریان کنفراس QuakeCon جان کارمک اطلاعات مختلفی را در مورد نسخه های کنسولی بازی RAGE ارائه کرد، کارمک بیان کرد که برای نصب بازی بر روی کنسول X360 خود نیازمند 21/22GB فضای خالی بر روی هارد کنسول خود هستید. اما ظاهرا این سخنان کارمک باعث یکسری برداشت های اشتباه شده است، به همین علت Bethesda و id چند ساعت پیش موضوع را شفاف سازی کردند و بیان داشتند که:

 

1- برای اجرای بازی RAGE بر روی کنسول خود، نصب بازی بر روی هارد دیسک کنسول اجباری نمیباشد! اما اگر قصد نصب بازی بر روی هارد دیسک کنسول را داشته باشید برای اینکار نیازمند 21/22GB فضای خالی هستید. 

 

2- بازی در سه DVD ارائه میشود که دو تای اول مربوط به بخش تک نفره (Single-Player) و DVD سوم نیز مربوط به بخش Multiplayer و Co-Op میباشد. 

 

3- بدیهی است که نصب بازی بر روی هارد دیسک باعث روان تر اجرا شدن بازی و افزایش سرعت لود بافت ها میشود، در صورتی که بازی را بر روی هارد کنسول X360 خود نصب نکنید در برخی موارد با توجه به موقعیت خود در  بخش تک نفره بازی نیازمند تعویض دیسک های بازی خواهید بود.

 

در بازی LA Noire که همانند RAGE از سه DVD استفاده میشد با توجه به اینکه نحوه پیشروی داستان دارای ترتیب خاصی بود لذا دیسک ها به ترتیب در داخل کنسول قرار میگرفتند، اما از آنجا که RAGE یک بازی به نسبت وسیع تر و دارای مراحل بازتر است لذا بسته به موقعیت شما در بخش داستانی نیازمند استفاده از دیسک مربوط به آن بخش هستید، وشاید هم برای بعضی از افراد این مورد اتفاق نیوفتد و در کل مورد تعویض دیسک کاملا بستگی به نحوه بازی کردن گیمر دارد. بدیهی است که این پروسه تعویض دیسک تنها مربوط به کسانی است که بازی را بر روی هارد دیسک کنسول خود نصب نکرده باشند. 

حتما بخوانید