spot_img

اطلاعات جدید از Borderlands 2

پس از انتشار شماره ی جدید مجله ی گیم اینفورمر، اطلاعات جدیدی از بازی Borderlands 2 در اینترنت منتشر شده است.

بر اساس این اطلاعات، Claptrap در بازی وجود دارد. بخش co-op بازی هم چنان از 4 نفر پشتیبانی می کند و 4 شخصیت قبلی بازی ب هصورت NPC در بازی حضور دارند. یکی از این شخصیت های سالوادور نام دارد که Gunzerker می باشد یعنی توانایی استفاده از دو اسلحه را به طور هم زمان دارد. 

مراحل بازی اکنون به صورت داینامیک هستند و تصمیمات شما در بازی تاثیر می گذارد. مثال داده شده توسط 2K در این مورد، مرحله ای بود که اگر در زمان داده شده نمی رسیدید و شخصیت مورد نظر را نجات نمی دادید، آینده ی شما در بازی عوض می شد. 

المان جدیدی به نام Eridium به بازی اضافه شده است که هم در حال حاضر و هم در آینده بر روی اسلحه ها و ماشین های بازی تاثیر می گذرد. علاوه بر اسلحه های قبلی، اسلحه های جدید به بازی اضافه شده اند که می توانند تقویت شوند و رنگ آن ها نیز عوض می شود. ماشین های جدیدی به بازی اضافه شده است و در کل ماشین ها متنوع تر شده اند. ماشینی که در مجله نشان داده شده بود “Badit Technical,” نام داشت هم چنین ماشین دیگری که 4 صندلی داشت نیز نشان داده شد.

دشمنان نیز تنوع بیشتری دارند و هر گروه از آن ها به اسلحه های جدیدی دسترسی دارند. هوش مصنوعی آن ها نیز بیشتر شده است و با یکدیگر بیشتر رابطه بر قرار می کنند.NPC های بازی نیز پیشرفت داشته اند و می توان با آن ها گفت و گو داشت. هم چنین سایز و نقشه ی بازی نیز دوباره طراحی شده است. 

 

Borderlands 2 در سال 2012 و در سال مالی 2013 عرضه می شود.

حتما بخوانید