spot_img

30 درصد از خریداران 3DS در ژاپن از خرید خود پشیمان هستند

بر اساس تحقیقی که در ژاپن انجام شده است،سی درصد از خریداران کنسول دستی 3DS به دلیل کاهش قیمت این کنسول، از خرید خود پشیمان هستند.

خبر کاهش قیمت کنسول دستی سه بعدی نینتندو، هفته ی گذشته منتشر شد در حالی که رئیس نینتند، Satoru Iwata، نیز با به گردن گرفتن فروش بد این کنسول، 50 درصد از حقوق خود را کاهش داد.

البته نینتندو برای بدست آوردن دل کسانی که قبل از کاهش قیمت 3DS خریده اند، تصمیم به عرضه ی رایگان بازی های دو کنسول قدیمی GBA و NES بر روی 3DS گرفته است که از میان این بازی ها می توان به Super Mario Bros., The Legend of Zelda و Donky Kong Jr اشاره کرد.

 

 از بین 6500 نفری که مورد تحقیق قرار گرفتند، 30 درصد از آن ها از کاهش قیمت 3DS عصبانی بودندو عرضه ی بازی رایگان را بسیار کوچک می شمردند. 49.4 درصد از افراد مورد تحقیق اضحار داشتند بازی های کنونی انی کنسول بسیار ضعیف هستند و بازی های آینده نیز امیدوار کننده نیستند. از طرف دیگر 45.7 درصد از این 6500 نفر، گفته بودند برنامه ای برای خرید دوتا از بزرگترین بازی های آینده ی 3DS یعنی  Super Mario 3D Land و Mario Kart 7 ندارند. 

از بین کسانی که 3DS نداشتند، 5.4 درصد گفتند قصد خرید 3DS پس از کاهش قیمت را دارند. از بین کسانی که به هیچ وجه قصد خرید این کنسول را ندارند، 42.1 درصد، بازی های ضعیف را عامل اصلی اعلام کردند و 15.3 درصد اعلام کردند به هیچ وجه قصد خرید این کنسول دستی را ندارند. 

حتما بخوانید