spot_img

تاریخ انتشار Lollipop Chainsaw اعلام شد

عنوان Lollipop Chainsaw که سرگذشت دختری 18 ساله که در مدرسه به عنوان یک CheerLeader شناخته می شود را روایت می کند که باید با تبهر خاصی که در انجام دادن حرکات موزون دارد زامبی ها و یا هر موجود پلید دیگری را از سر راه خود بردارد. این بازی توسط خالق مشهور ژاپنی، Suda51 و همچنین تیم همیشه همراه او یعنی استودیو ی Grasshopper Manufacture ساخته می شود، این استودیو عنوان Shadows Of The Damned را اخیراً برای پلتفرم های معمول(PS3،Xbox360) منتشر کرده بود.

کارگردان بازی، آقای سودا 51 در مورد بازی گفت : “ما زامبی هایی را داریم که به جای این که هنگام کشته شدن لیتر ها خون از دست بدهند، رنگ های(نور های)صورتی از آن ها سرازیر می شود، ما خواهان این بودیم که معنی لغوی “Pop” را به درستی در بازی استفاده کنیم.”

در کنار تیم اصلی بازی، آقای James Gunn کارگردان و نویسنده ی مشهور هالیوودی که آثاری همچون “ترومئو و ژولیت، Dawn of the Dead و…” را در پرونده دارد هم توسط شرکت برادران وارنر برای کمک به این تیم به کار گرفته شده است.

هنوز بازی تاریخ انتشار دقیقی ندارد، اما امروز توسط برادران وارنر خبردار شدیم که بازی به طور حتم در سال آینده برای کنسول های PS3 و X360 منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید