spot_img

نبردی عظیم میان طرفداران هیلو و کارکنان بانجی

به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس استودیوی بانجی، فردا در روز هفتم ماه جولای که به Bungie Day (روز بانجی) مشهور است، این استودیو یک برنامه ی فوق العاده ویژه را برای طرفدارانش تدارک دیده است. در این روز کاربران عنوان هیلو ریچ میتوانند حریفان جدیدی را در بخش چند نفره ی این بازی تجربه کنند. این حریفان جدید، اعضای استودیو بانجی هستند که به مصاف بازیکنان هیلو در سرتاسر دنیا می روند.

 

این رقابت هیجان انگیز که از حالا جنب و جوش بی سابقه ای را در بین طرفداران هیلو ایجاد کرده است، از ساعت 24 امشب به وقت اقیانوس آرام (PT) آغاز، و راس ساعت  23 و 59 دقیقه ی روز بعد به اتمام میرسد. در این مسابقه بازیکنان در تیم های 4 نفره، مقابل تیمی متشکل از 4 نفر از اعضای بانجی قرار می گیرند و هر بازیکنی که بتواند بیشتر از 20 بار اعضای بانجی را در یک مسابقه از پا دربیاورد یا امتیاز نهایی او در طی مسابقه از 50 عبور کند برنده ی مسابقه شناخته خواهد شد. 

 

در مهلت زمانی برگزاری این مسابقه، در قسمت Play List بازی هیلو ریچ بخشی مخصوص این مسابقه تدارک دیده شده است که افراد می توانند از این طریق در این رقابت شرکت کنند. گفتنی است به برندگان این رقابت جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. 

 

قبل از آغاز این رقابت، بهتر است که قوانین آن را با دقت مطالعه کنید و سپس به جنگ خالقان هیلو بروید. آیا فکر می کنید از خالقان هیلو تبحر بیشتری در این بازی دارید؟ بانجی جواب این سوال را اینگونه می دهد : 

“شما پیروز نمی شوید، چون ما همیشه پیروزیم.” 

حتما بخوانید