spot_img

بوی خوش Half Life

به نقل از فیل کالر :

در این وحله از زمان بیشتر طرفداران واقعی هاف لایف نظیر خودم ، امیدمان را برای دیدن اپیزود 3 از دست دادیم . در عوض فکر میکنم که والو این بازی را عظیم تر از قبل بسازد . خودم را برای اخبار نا امیدکننده اماده کرده بودم اما داستان تجربیات کارمند قبلی والو ، دقیقا به چیزی که در زیر خواهید خواند اشاره میکند .سایت طرفداران والو به نام Lambda Generation در بر گیرنده داستان کاملی است که به صورت یک پست در فروم های Steam منتشر شد . عنوان پست چنین بود : “ساخت Half-Life 3 به طور رسمی تایید شد ” . در اینجا متن پست پاک شده از کاربری به نام رییوک را میبینیم :
” مایک دوسالت ، که مدت زمان مدیدی برنامه نویس والو بود ، این شرکت را ترک کرد . من او را تا هفته ی پیش نمیشناختم . اول بگذارید خودم را معرفی کنم . من یک هنرمند قراردادی هستم . قراردادهایی را از طریق اینترنت با شرکتی در سیاتل منعقد میکنم .انها یک سیستم دسترسی مشتری در سایتشان دارند که در انجا وقتی در حال جستجوی فایلی بودم ؛ رزومه دوسالت را به طور اتفاقی دیدم . میدانم که همه ی شما در مورد پیشرفت کاری دوسالت کنجکاو هستید اما تنها قصد دارم که درباره مجموعه های Half-Life صحبت کنم .

“بر طبق رزومه او ، در اواخر سال 2007 درست بعد از عرضه اپیزود دوم ، هنگامی که والو تصمیم گرفت از قالب چند داستانی بیرون بیاید ، اپیزود سوم به تعویق افتاد . او مشاور فنی عنوان هاف لایفی بود که در خارج از شرکت ساخته شده بود و بعدها لغو شد . دیگر کارهای دوسالت نظیر برنامه نویسی و نمایش نامه این بازی (بین سالهای 2008تا 2010) از مواردی است که در رزومه او ذکر شده است . “

واضح است که هر فرد نادانی هم میتواند ادعاهای مضحکی نظیر موارد بالا داشته باشد ! اما خوشبختانه خود سایت پی نویسی را به این پست اضافه کرد . نه تنها پست مشکوک رییوک پاک و برای همیشه از سایت اخراج شد ، بلکه مایک دوسالت با ارسال پستی خود را کارمند پیشین شرکت والو ذکر کرد که این شرکت را سال گذشته ترک کرده است .


سایت Lambda Generation در پستی بیان کرد که لغو عنوان ای که در خارح از شرکت ساخته شده است یک پروژه معماگونه است که تحت عنوان ” هاف لایف 2 : اپیزود چهار” شناخته شده و تصور میشد بر مبنای مجموعه اصلی توسط EA ساخته شده است . ایا این درست است یا خیر ؟ هیچ مدرکی وجود ندارد اما تصور ان جالب است .

حتما بخوانید