spot_img

اولین قدم بانجی جهت گسترش Reach برداشته شد !

اگر تا به حال صد ها ساعت درگیر بازی کردن قسمت چند نفره ی هیلو ریچ بوده اید , از امروز به بعد می توانید با صرف هزینه ای اندک , 3 مپ جدید برای بازی کردن در اختیار داشته باشید !

3 مپ جدید ریچ امروز بر روی Xbox Live با استفاده از مایکروسافت پوینت قابل دانلود است . با هم نگاهی اجمالی بر این مپ های جدید که در بسته ای تحت عنوان Noble Map Pack قابل دانلود هستند میندازیم :

Anchor 9

اگر قسمت تک نفره ی ریچ را بازی کرده باشید بدون شک با این مپ به خوبی آشنا هستید . این مپ در مدار سیاره ی ریچ قرار دارد و از نظر وسعت کوچک ترین مپ این بسته به شمار می رود . عده ای طراحی این مپ را برگرفته از The Pit در عنوان هیلو 3 می دانند . نمای فوق العاده زیبای این مپ از سیاره ی ریچ بدون شک برای هر طرفدار هیلویی خاطره انگیز است و خرید Noble Map Pack را واجب می کند !

Tempest

مپی فوق العاده عجیب و البته اسرار آمیز برای طرفداران هیلو ! از لحاظ وسعت یکی از بزرگترین مپ های بازی به شمار می رود و برای نبرد های بزرگ بسیار مناسب است . اما نکته ی جالب توجه در مورد این مپ مکان قرار گیری آن است ! بانجی محل این مپ را محلی ناشناخته از دنیای فوررانر ها اعلام کرده است ! بناهای موجود در آن به شدت یادآور مپ Vahalla در هیلو 3 هستند .

Breakpoint

بازی کردن در محلی که نوبل تیم با فداکاری هر چه تمام تر با چنگ و دندان از دکتر هالزی دفاع کردند واقعا لذت بخش است ! این مپ دقیقا لوکیشنی است که در مرحله ی The

Package باید در آن در مقابل سیل عظیم کاوننت ها ایستادگی کنید . اما با خرید Noble Map Pack می توانید رویارویی با افراد واقعی را در این محل تجربه کنید .
خرید Noble Map Pack و تجربه کردن آن ها برای طرفداران هیلو 800 پوینت مایکروسافت آب می خورد , اما صرف نظر ار مپ های فوق العاده , 250 گیم اسکور اضافی که همراه با خرید این بسته قابل دسترسی خواهد بود , ارزشش را خواهد داشت .

حتما بخوانید