spot_img

معرفی زود هنگام Call of Duty 8 توسط اکتیویژن !

مدت زیادی از انتشار جدیدترین سری Call Of Duty نمیگذرد که Activision هشتمین عنوان از این سری را در مراسمی که برای معرفی بازیهای در شرف انتشار 2011 خود گرفته بود اعلام کرد.

البته همانطور که مطلع هستید بنا بر سنت همیشگی این شرکت ,شماره هشتم باید توسط استدیو Infinity Ward ساخته میشد ولی آقای Eric Hirshberg درباره این موضوع حساسیت چندانی نشان نداد البته این سکوت به طور قطع به خاطر زمان کمی که از معرفی بازی میگذرد نمیباشد و تاکنون هیچکدام از زیر مجموعه های اکتیویژن در این مورد سخنی نگفته اند.

همچنین چندی پیش توسط استدیو Sledgehammer Games که یکی از زیر مجموعه های جدید اکتیویژن میباشد یک آگهی استخدام منتشر شد و به تمامی شایعات پاسخ مثبت داد اما اکتی با رد کردن موضوع که سازنده بعدی سری CoD این استدیو است اعلام کرد که این استدیو در حال ساخت بازی به سبک Action-Adventure است ولی در آگهی استخدام ,ذکر شده بود که عنوان در حال ساخت یک FPS است.

البته آقای Hirshberg در مورد آینده این سری به طور واضح سخن نگفت ولی در مورد دیگر عناوین Franchise شرکت Acti توضیحات قابل قبولی ارائه کرد.در این مراسم ,Acti از انتشار دنباله های عناوین Spider-Man,X-Men و Hero سخن گفت و همچنین عنوان Transformers: Dark of the Moon را برای سال 2011 تایید کرد.
با وجود اینکه شنیدن هیچکدام از خبرهای Acti مبنی بر ساختن دنباله یی دیگر برای عناوین Franchise خود شوک آور نمیباشد اما ممکن است شنیدن این تاییدیه ها برای هر کسی جالب باشد.

حتما بخوانید