spot_img

PS3 برای پیاده سازی تصورات یامائوچی کافی نیست !

PlayStation 3 کنسولی مستدل و بسیار قدرمتند از لحاظ قدرت سخت افزاری در بازار است اما جناب کازنوری یامائوچی خالق سری بازی Gran Turismo بر این عقیده است که این سیستم تا حدی قوی نبوده که بتواند تمام ایده های جاه طلبانه وی را بر روی GT5 پیاده سازی کند!!!

ایشان بر این باورند کار بر روی هر PlayStation فضای محدودی را برای وی فراهم ساخته است، طی مصاحبه ای که با Esquire UK داشتند فرمودند “نرم افزار تحت محدودیت های سخت افزاری اعمال و ایجاد میشود، با ساخت هر PS بصورت پیاپی فضا یا مجرا برای پیاده سازی تفکرات باز تر میشود اما برای من هنوز کافی نیست!”

“با گرن توریزمو 5 ما یک عنوان بسیار زیبا و “اصطلاحاً ترو تمیز” را با توجه به فضای پیش رو ساخته ایم و صد البته که هنوز هم میتوانیم چیز هایی را که در سر داریم در بازی پیاده سازی کنیم!”.

خُب خوشبختانه یامائوچی نمیتوانند برای پیاده سازی چیزا هایی که در سر دارند و میخواهند به بازی اضاف کنند و نکرده اند که صد البته باز هم منجر به تاخییر خواهد شد اقدام کنند زیرا خبر رسید که هفته گذشته گرن توریزمو 5 راهی بسته بندی شده و به زودی آماده عرضه جهانی است.

ما هنوز هم در پی کسب تاریخ نهایی و رسمی ریلیز بازی هستیم، اگر چه کمپانی بزرگ و نامدار سونی تایید کردند تا قبل از کریسمس حتماً یک نسخه از بازی در دستانتان خواهد بود.

__________________

حتما بخوانید