spot_img

Co-Op سرانجام برای Assassin’s Creed خواهد آمد.

Patrick Plourde کارگردان بازی Assassin’s Creed: Brotherhood در طی گفت و گویی که با سایت GamesRadar داشته گفته است این سری در نهایت دارای بخش co-op خواهد بود.
عنوان امسال این سری که ادامه ای مستقل بر ACII است برای اولین بار دارای بخش مولتی پلیر خواهد بود اما co-op چیزی است که در آینده قطعا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
Plourde به تازگی در Montreal گفته است”من فکر می کنم آخر سر بخش co-op در این مجموعه وجود خواهد داشت. در این عنوان ما در درجه ی اول بر روی قسمت مولتی پلیر تمرکز کردیم. در campaign مد co-op با چالش های فراوانی خواهد آمد.”
“در نمایشگاه GDC سازندگان Saint Row گفته بودند:اگر می خواهید عنوانتان دارای بخش co-op به خصوص اگر آن عنوان سندباکس (sandbox) باشد شما باید آن را از اول بسازید-آن ها درست می گویند.چند سالی است که در حال کار هستیم تا بتوان co-op را به بهترین نحو ممکن ارائه داد”
او همچنین اضافه کرد” با بازی Brotherhood ما این سری را توسعه دادیم؛هم چنین ما این اطمینان را داریم که اگر وقتمان را بگذاریم به اندازه ی کافی موفق خواهیم بود. ما ایده های زیادی داریم که نمی توانیم همه ی آن ها را در یک زمان انجام دهیم پس در عنوان های بعدی دوباره به آن ها فکر می کنیم.”

Assassin’s Creed: Brotherhood در 19 نوامبر برای PS3و 360 عرضه خواهد شد. نسخه ی PC این بازی سال بعد عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید