spot_img

کِلاب نیز به جمع تولید کنندگان پاور پیوست

ظاهرا این روز ها هیچ بازاری به اندازه بازار منابع تغذیه سیستم های خانگی وسوسه انگیز نیست و شرکت ها یکی پس از دیگری به این عرصه وارد میشوند . این بار نیز کمپانی club 3D که نام آن را بیشتر به خاطر کارت های گرافیکی آن می شناسیم ، با سبد کاملی از انواع پاور ، وارد این بازار شده است .

 CSP-X1000CB با داشتن چهار لاین خروجی 12 ولت (هر لاین 38 آمپر) ، سیستم مدیریت کابل ، نشان برنز 80PLUS و ظاهر مشکی فام گونه به همراه فن آبی رنگ ، قوی ترین مدل خواهد بود . خروجی های ارائه شده توسط این مدل شامل موارد زیر هستد : دو کابل ثابت و چهار کابل جداشدنی Pci-e 6+2 ، یک کابل جداشدنی 4+4 پین برای تغذیه CPU یا همان EPS  ، سه کابل ثابت و 6 جداشدنی تغذیه ساتا ، دو کابل ثابت و پنج جداشدنی مولکس ، یک کابل ثابت تغذیه فلاپی بعلاوه یک کابل متغیر برای همین منظور . البته باید کابل 24 پین تغذیه بورد بعلاوه یک 4+4 EPS ثابت را نیز در نظر داشت .

مدل بعدی CSP-D850CB با 34 آمپر برای هر ریل خواهد بود و تنها تفاوت آن وجود دو کابل جداشدنی Pci-e 6+2 به جای چهار عدد است . البته جهت تمایز این مدل ، فن بکار رفته همچون مدل 750 وات ، سبز رنگ خواهد بود .

مدل 750 واتی نیز با نام CSP-D700CB و 32 آمپر برای هر ریل ، برخلاف شباهت رنگ فن آن با مدل 850 وات ، در تعداد کابل های خروجی متفاوت است .تنها سه عدد تغذیه ساتا به صورت ثابت در کنار کاب 24 پین و 4+4 پین EPS نظر گرفته شده و باقی خروجی ها شامل شش تغذیه ساتا ، دو Pci-e 6+2 ، دو خروجی Pci-e 6 ، پنج مولکس ، یک کابل 4+4 پین EPS و یک تغذیه فلاپی به صورت جداشدنی ، در اختیار خواهند بود .

مدل بعدی نیز CSP-S600 خواهد بود و بزرگترین تفاوت آن ، ثابت بودن تمام کابل های خروجی آن است . دو عدد Pci-e 6+2 ، شش ساتا ، پنج مولکس و یک فلاپی کابل های این مدل را تشکیل می دهند .

و در آخر نیز مدل 400 وات با نام CSP-S400 با یک خروجی Pci-e 6+2 ، چهار ساتا و سه مولکس ضعیفترین عضو پاور های این شرکت می باشد . همچنین دو مدل آخر ، تنها دارای نشان 80Plus هستند که با رنگ فن زرد ، متمایز می شوند .

 

 

 

هنوز قیمتی برای مدل های مذکور اعلام نشده است .

حتما بخوانید