spot_img

مایکروسافت : جنگ مارکوس فنیکس را نیز در پاییز تمام کنید !!

چندی پیش کلیف بلزینسکی با حضور در برنامه ی Jimmy Fallon به طور رسمی اعلام کرده بود عنوان Gears of War 3 در تاریخ 8 آپریل سال 2011 عرضه خواهد شد . اما مایکروسافت بعدا این تاریخ را به 5 آپریل تغییر داد تا طرفداران گیرز , 3 روز زودتر عنوان محبوب خود را تجربه کنند .

اما امروز مایکروسافت رسما اعلام کرد این عنوان با تاخیری چند ماهه در پاییز سال 2011 عرضه خواهد شد ! ضمن اینکه طبق گفته ی مایکروسافت این فقط یک تاخیر عادی است !

مایکروسافت در این رابطه می گوید :
” Gears of War 3 تبدیل به بزرگترین لانچ در بین تمامی سرگرمی های سال 2011 خواهد شد ! تیم های مایکروسافت و اپیک در به خوبی در حال کار بر روی Geow 3 هستند تا بهار 2011 این عنوان عرضه شود اما به دلیل بازاریابی و هدف قرار دادن فصل تعطیلات این عنوان را به پاییز 2011 منتقل کردیم ”

تحلیل گران معتقدند این حرکت به خاطر فاصله گرفتن تاریخ عرضه ی گیرز از دیگر بازی بزرگ Epic یعنی Bulletstorm تا هر دو عنوان بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده در بازار برسند . عده ای نیز این حرکت را به یک رونمایی بزرگ مایکروسافت در سال 2011 ربط می دهند و باز هم نام 343 Industries در این گمانه زنی ها به چشم می خورد !

در هر حال منتظر می مانیم تا مارکوس فنیکس نیز مانند مستر چیف , جنگ را در پاییز تمام کند !

حتما بخوانید