spot_img

همه از عینک های 3D متنفر هستند!!

اینجور به نظر می رسد که اکثر مردم جهان از عینک های سه بعدی زشت،خسته کننده، سنگین،سخت و البته از مد افتاده ، متنفر هستند.

طبق مقاله ای که در سایت USA Today منتشر شد،کمپانی Nielsen به تازگی تحقیقی درباره ی تلویزیون های سه بعدی انجام داده است که نتایج این تحقیقات نشان می دهد مردم علاقه ی  چندانی به آینده ی تلویزیون، در صورتی که باعث شود آن ها احمق به نظر برسند، ندارند.نصف افرادی که مورد تحقیق قرار گرفته بودند، عینک های 3D را عذاب آور و خسته کننده تشریح کرده بودند و 89 درصد از افراد گفته اند انجام کارهای دیگر در هنگام نگاه کردن تلویزیون، با این عینک ها غیر ممکن است.

مدیر ارشد انجمن کابل و مخابرات برای بازاریابی، چار بیلز در این باره می گوید :
” بیشتر مصرف کنندگان، مخصوصا جوان ها، علاقه دارند چندین کار را با هم انجام دهند و از این که نمی توانند این کار را انجام دهند به نوعی تحریک شده اند.”

هزینه های بالای خرید تکنولوژی های سه بعدی و هم چنین تعداد برنامه های بسیار کم سه بعدی، از جمله دلایل دیگری است که باعث می شود مصرف کننده ها از خرید تلویزیون های 3D صرف نظر کنند.

جالب ترین خبر در مورد تلویزیون های سه بعدی این است که درصد کسانی که قصد خرید یک 3DTV را دارند 25درصد است که نصف این افراد نیز پس از تجربه ی تکنولوژی سه بعدی از خرید آن پشیمان می شوند و تنها 12 درصد 3DTV را خریداری می کنند.

با این حساب 3D که همه ی افراد مربوط به صنعت آن را چیز بزرگ بعدی می خوانند، یک تایید بزرگ و درست وحسابی نداشته است. بهتر است فعلا به تلویزیون های LED اکتفا کنیم و منتظر تکنولوژی سه بعدی بدون عینک باشیم.

حتما بخوانید