spot_img

THQ اعلام کرد : همکاری با استودیوی دابل فاین آغاز شده است .

 
THQ اعلام کرد عنوان Costume Quest استودیوی دابل فاین که به صورت قابل دانلود است را عرضه خواهد کرد . 
 
بازی Costume Quest اولین بازی قابل دانلود این استودیو است که توسط THQ منتشر می شود و در سال 2011 نیز بقیه ی عناوین قابل دانلود این استودیو توسط THQ عرضه خواهند شد که البته اطلاعات خاصی از آن ها در دسترس نیست. 
 
تیم شفر رئیس استودیو پیش از این عرضه ی 4 بازی جدید از استودیوی دابل فاین را در Develop اعلام کرده بود که دوتای آن ها به صورت قابل دانلود و دوتای دیگر به صورت معمول و از طریق خرده فروشی ها در دسترس قرار خواهند گرفت . 
 
طبق اطلاعاتی که 1Up منتشر کرده است ، عنوان Costume Quest در شب هالووین جریان دارد و در آن بازیکن ها از همسایه های خود آبنبات ، کارت ، امتیاز ، تمبرهای مبارزه و ماموریت های مختلف را دریافت می کنند . این ها باعث می شود بازی به حالت مبارزه برود و بچه ها به نسخه های بزرگی از لباس های خود تبدیل می شوند و با هیولاهای محله ی خود و مغازه ها و کارناوال ها مبارزه می کنند . این بازی توسط تاشا هریس انیماتور اصلی دابل فاین ساخته شده است . 
 
تیم شفر درباره ی این بازی می گوید : 
” ما می خواستیم با اولین بازی قابل دانلود مان   یک تاثیر اساسی بگذاریم.پس ما با دو بازی ماجراجویی عالی از دو تن از خلاق ترین ذهن های شرکتمان بیرون آمدیم . ” 
 
مارتین گود از THQ اضافه می کند : 
” ما بسیار خوشحال هستیم که با تیم شفار نابغه و خلاق و کل استودیوی دابل فاین همکاری می کنیم . ….. ” 
 
Costume Quest یک عنوان اکشن ماجراجویی است که المان های RPG نیز در آن دیده می شود . هنوز هیچ پلتفورمی برای بازی در نظر گرفته نشده است . 

حتما بخوانید