spot_img

اطلاعات جدیدی از The Last Story منتشر شد !

نینتندو با اعلام چند جزئیات جدید و همچنین پرده برداری از شخصیت های جدیدی و رونمایی از تصاویری زیبا سایت رسمی عنوان The Last Story را آپدیت کرد .
بر طبق این جزئیات جدید :
Ruri جزیره است که محلی پر از منابع و رفاه است. قهرمان بازی یعنی Elsa در این جزیره زندگی میکند این جزیره بسیار پویا طراحی شده و پر از میادین و خیابان های مختلف است که با جزئیات بالایی تشکیل شده اند.
مزدورانی از این سرزمین که البته قهرمان ما هم یکی از آنهاست برای کشتن غول های مختلف استخدام می شوند که تحت نظر امپراطوریه شوالیه ها به فعالیت میپردازند Else هم امیدوار است که روزی به یکی از این شوالیه ها تبدیل شود.

سیستم مبارزات بازی هم مشخص شد این سیستم دارای دو روش است یک روش به نام The Gathering که باید با استفاده از Wii Remote و ریختن یک راهکار و استراتژی مناسب دشمنان را به منطقه ی مورد نظر خود بکشانید تا بهتر با مبارزه با آنان بپردازید
روش دیگر جنگیدن هم the Pointer نام دارد که به شما این امکان را میدهد تا خطی به دور دشمن خود رسم کنید تا هم تیمی هایتان متوجه شوند که دشمن نورد نظر کدامست و سپس با همتیمی هایتان به او حمله کنید.

Elsa, Kanan, Quark, Seiren, و Yuris هم از کاراکتر های بازی هستند.
همچنین نخستین مرحله از بازی نیز نمایش داده شد که قهرمان ما Else در یک غار است و نیرو های مرموزی به او قدرت می بخشند در حال که او خود نمیداند این نیرو چیست..

برای یافتن جزئیات بیشتر میتوانید به سایت رسمی بازی مراجعه کنید برای دیدن تصاویر جدید از این بازی هم میتوانید به لینک منبع مراجعه نمایید.

هنوز تاریخ دقیقی برا عرضه ی این بازی مشخص نشده است

حتما بخوانید