spot_img

اولین DLC عنوان Lara Croft and the Guardian of Light تایید شد !

عنوان Lara Croft And TGOL در تاریخ 18 آگوست بر روی XBLA قرار میگیرد ، این خبری است که از قبل اعلام شده بود.

و اما ، دو خبر خوب دیگر این است که این عنوان برای PC بر روی Steam و برای PS3 بر روی PSN در تاریخ 28 سپتامبر قرار میگیرد. همچنین چند اضافه شونده نیز به بازی اضافه میشود ، ولی معلوم نیست در این سال ؟ در سال آینده ؟ شما باید قضاوت کنید.

در همان روزی که این عنوان بر روی PSN و Steam قرار میگیرد ، Crystal Dynamics این عنوان رابه طور رایگان بر روی XBLA برای X360 قرار میدهد ولی قبل از آن روز رایگان نیست ! همچنین بازی از قابلیت two player online co-op پشتیبانی میکند و دارای قسمت چــت نیز میباشد.

همچنین منتظر چند بسته ی اضافی و تعدادی سورپرایز نیز در اواخر سال 2010 باشید.

از ماه اکتبر تا دسامبر 5 بسته ی اضافی برای بازی با تمامی فرمت ها در دسترس خواهد بود. 3 بسته ی اول دارای ترکیبی از تمام پازل های جدید ، اکتشاف های جدید در بازی و قسمت های جدیدی از مبارزه در بازی نیز خواهد بود.

دو بسته ی دیگر نیز Playble Character Packs نیز هستند. ارائه ی این پک ها باعث میشو تا ما بیشتر با Lara و Totec آشنا شویم و با آن ها به ماجراجویی بپردازیم که این دو جزء شخصیتهای شناخته شده ی دنیای بازی هستند.

این عنوان همانطورکه عرض کردیم در تاریخ 18 آگوست بر روی XBLA و در تاریخ 29 سپتامبر بر روی PSN و Steam قرار میگیرد که برای دریافت آن نیز به 1200 MSPoint و یا $14.99 نیاز داریم.

حتما بخوانید