spot_img

اطلاعات جدید Dance Central در Comic-Con .

خواندن و رقصیدن از کارهای مورد علاقه ( تقریبا ) تمام مردم جهان است و یکی از کارهایی محسوب میشود که هر فرد علاقه دارد که آنرا انجام دهد ولی بلد نیستند و بعضی ها هم بصورت مادرزاد از این کارها بلد هستند ! قطعا همه ی شما دوست دارید که وقتی با دوستان خود نشسته اید و دوست شما در حال رقصیدن جلوی شما است شما هم بلند بشید و یک خودی نشان بدید . این بازی از بهترین استفاده های Kinect است که به شما رقصیدن را یاد میدهد و همینطور میتوان گفت که ورزش خوبی هم برای شما است . شما باید در این بازی جلوی تلوزیون بایستید و حرکاتی که آواتار در رو به رو انجام میدهد رو تقلید کنید ، البته باید به یاد داشته باشید که این کار رو با آهنگ های بزرگترین خوانندگان جهان مانند Lady Gaga و … انجام دهید .

   

برای گشتن در منوی بازی شما باید در دست راست خود استفاده کنید ، دست خود را چپ یا راست ببرید تا آهنگ مورد نظر را انتخاب کنید بعد دست خود را بر روی منوی مورد نظر نگه دارید تا آن را انتخاب کنید و بعد هم درجه ی سختی و … را مشخص کنید . شما برای بازگشتن باید از دست چپ خود استفاده کنید . حالا اگر شما چند آهنگ را با هم انتخاب کرده اید باید دست خود را روی سینه ی خود بگذارید تا به بازی بروید . مرحله ی اصلی فرا رسیده ، جایی که شما باید به بدنتان تکان هایی رو بدهید یا بهتره بگم … برقصید . شما نباید همینجوری جولی دوربین بصورت الکی و بی هدف تکان بخورید و فکر کنید که این بازی یک CD آهنگ هست و Kinect هم یک آینه ، بلکه بازی شما رو مجبور به انجام یکسری حرکات وابسته به درجه ی سختی میکند . حرکاتی که شما باید انجام دهید در سمت راست تصویر مشخص میشوند و اینجاست که شما باید خودتان را نشان دهید !

بهتون پیشنهاد میکنم که به حرکاتی که آواتار شما انجام میده دقت کنید چون باید دقیقا حرکاتی را که آنها انجام میدهند را انجام دهید ، بعد از انجام اینکار بر روی قسمت های مختلف بدن شما رنگی مشخص میشود که نشان میدهد آیا کار خود را خوب انجام داده اید یا خیر ، اما این به این معنی نخواهد بود که دستگاه حرکت کلی شما رو ارزیابی میکند ، بلکه منظور این است که تک تک اعضای شما را مورد بررسی قرار میدهد و برای مثال اگر دستتان را خوب حرکت نداده اید ، دور دست شما قرمز میشود . شما با انجام این حرکات میتوانید 1 تا 5 ستاره را دریافت کنید که این نشان میدهد شما در کنار دوستتان چقدر کم میارید یا اینکه چقدر طرف رو محو خودتون میکنید !

   

نصف راه رو انجام دادید ، حالا وقتش رسیده که یک آزمایش رو پس بدید ، بعد از اینکه نیمی از آهنگ تمام شد دیگر Move List ای وجود نخواهد داشت و شما آزاد هستید که برقصید یا بهتره بگم هر طور که دوست دارید برقصید ، اما بخاطر داشته باشید اگر بتوانید حرکاتی را که یاد گرفته اید بکار ببرید امتیاز بیشتری کسب میکند و فعلا اطلاعات بیشتری در رابطه با اینکه امتیاز دهی این بازی چگونه است داده نشده است .

واقعا همه ی ما کنجکاو هستیم تا بدونیم که این بازی شامل چه آهنگ هایی خواهد شد ، بازی ای که قرار است 4 نوامبر همراه با کینکت عرضه شود . اما چیزی که ما فکر میکنیم این است که این بازی یک بازی واقعا فان و عالی برای گذراندن لحاظات با دوستان بشادی است ، خوب بهتره تا زمان عرضه ی بازی صبر کنیم و ببینیم که توانایی رقص شما چقدر است ! پس باهم منتظر این بازی جذاب خواهیم ماند …

حتما بخوانید