spot_img

بازی جدید EA و Maxis معرفی شد !

EA امشب بازی جدید خود را یعنی Darkspore را معرفی کرد . این بازی دارای سبک Action RPG است و سازندگان قول داده اند تا با المان های جدید خود بازی یونیکی رو به بازار عرضه کند .

Maxis زیر مجموعه ی شرکت EA ، خالق بازی بزرگی همچون Sims باز هم با شماره ای دیگر از Spore برگشته و بازیکنان را با تجریه هایی جدید رو به رو میکند . اگر بخواهیم سبک این بازی رو بصورت کامل معرفی کنیم این بازی دارای سبک Sci-Fi Action RPG است . و سازندگان بازی قول داده اند که بازی در اوایل سال 2011 به بازار عرضه میشود .

شماره ی جدید این بازی بسیار متفاوت است . شما باید در این بازی بکمک دوستان خود دشمنانتان که Darkspore هستند را نابود کنید کنید ، بله همانطور که گفته شد بکمک دوستانتان ، این بازی میتواند از چهار نفر بصورت آنلاین پشتیبانی کند و در عین حال یک بازی متفاوت را ارائه دهد در صورتی که شما میتوانید این بازی را بصورت تک نفره انجام دهید که طبق گفته ی سازندگان این دو تجربه کاملا متفاوت خواهد بود .

سازندگان بازی قول داده اند که در بازی سلاح ها ، قسمت های بدن و Ability های بسیار زیادی وجود خواهد داشت و همچنین شما میتوانید در بازی همچیز را Upgrade کنید . در بازی پنج نوع ژنتیک مختلف وجود دارد که توضیح زیادی در رابطه با آنها داده نشد .

پس با این حساب باید در اوایل سال 2011 منتظر عرضه ی این بازی بر روی کامپیوترهای خانگی باشیم .

حتما بخوانید