spot_img

BioWare : از تغییرات Dragon Age II نترسید!

نویسنده ی اصلی عنوان Dragon Age II آقای دیوید گیدر می گوید طرفداران دراگون ایج نباید از تغییراتی که در دنباله ی این بازی بوجود آمده است وحشت زده شوند.
در نسخه ی دوم از بازی دارگون ایج شخصیت اصلی بازی Hawk بر خلاف نسخه ی قبل که به هیچ وجه صدا نداشت کاملا صدا گذاری شده است . هم چنین هاوک در تمام طول بازی انسان می ماند مگر اینه از ابتدای بازی نژاد دیگری را انتخاب کنید .
همانند نسخه ی قبل شما می توانید جنسیت و کلاس شخصیت را تغییر دهید ولی تصمیم گیری برای برداشتن نسب بازیکن تا به حال نا معلوم مانده است .
این تغییرات باعث شده است که طرفداران بازی فکر کنند ، دراگون ایج به سمت سبکی شبیه به Mass Effect حرکت کرده است ، اما گیدر می گوید که طرفداران زود قضاوت کرده اند :
« مردم فکر می کنند اطلاعات اندکی که ما آشکار کرده ایم تمام چیزی است که از این بازی برای همیشه بیرون خواهد آمد ، بنابراین آن ها بسیار سریع در مود بازی قضاوت کرده اند. در حقیقت شما می خواهید ببینید که ما چگونه این چیز های جدید را که شما دوست ندارید  در بازی پیاده سازی می کنیم و شم با خودتان می گویید آن ها با چه بازی ای تفاوت دارند و می گویید مس افکت  . البته شباهت هایی هم وجود دارد ، اما تفاوت های بسیاری نیز وجود دارد . »
Dragon Age II در ماه مارس سال آینده برای پلتفورم های PS3,PC و X360  عرضه می شود و قرار است اولین تریلر از این بازی در نمایشگاه gamescom  نشان داده شود . 

حتما بخوانید