spot_img

Team ICO بسختی در حال کار بر روی The Last Guardian !!

رئیس بخش سرگرمی های کمپانی سونی در اروپا جناب اندرو هاوس اذغان دارند که دیدار دوباره ما با عنوان The Last Guardian میتواند بسیار زیبا و باشکوه باشد, اما هیچ نظری در مورد اینکه کی این مهم ممکن خواهد شد ارائه نشد!
وی پس از عدم نمایشی که TLG در فستیوال E3 امسال داشت به Eurogamer چنین گفت: “بله, ما دوست داریم بیش از پیش The Last Guardian رو بهینه و بروز رسانی کنیم, تیم ساخت بازی بسختی در حال کار بر روی بازی هستند.”

پس از آنکه سوالی مبنی بر اینکه آیا آنها واقعاً سخت در حال کار بر روی بازی هستند وی در این مورد چنین جواب داد که “پس از صرف 6 سال کار روز افزون در ژاپن, من به مردم ضمانت خواهم داد که بسختی در حال کار بر روی بازی هستند, تمامی ساعات شب و روز!”
او اضاف کرد: “من به تازگی بازی رو مشاهده نکردم به جز آن نمایشی که عموماً به معرض دید قرار داده شد!”

پس چرا این به روز رسانی در E3 امسال موجب نشد تا شاهد نمایشی از The Last Guardian باشیم ؟ بعد از همه چیز بازی در اصل پارسال در مراسم E3 09 انوس رسمی شد و دیگر خبری از آن نشد. “من فکر میکنم که Team ICO در مرحله خاصی از ساخت و پیشروی در این مرحله بود که نمیخواست اطلاعاتی را در آن برهه زمانی رونمایی کند و ما باید به خواسته آنها احترام بگذاریم!”

هنگامی که در مورد حضور TLG در نمایشگاه های GamesCom و Tokyo Game Show سوالی عنوان شد وی در جواب گفت: “من در حال حاضر هیچ چیزی در این مورد را نمیتوانم عنوان کنم.”

استثنایی بنظر میرسد اگر باز هم شاهد نمایشی فوق العاده از The Last Guardian همچون E3 پارسال باشیم…

حتما بخوانید