spot_img

برند Move بر روی تصویر جلد بازی ها .

سونی امروز تصاویری در اینترنت منتشر کرد که نشان می داد که چگونه لوگوی Move بر روی بازی هایی که از این کنترلر پشتیبانی میکند ، نقش می بندد ، بازی های که از Move پشتیبانی میکنند دارای انواع مختلفی هستند که به شرح آنها می پردازیم :

اول از همه بازی هایی هستند که عنوان PlayStation Move Required در بالا ، گوشه سمت چپ باکس شات آنها نقش بسته است، این نوع بازی ها، برای بازی کردن حتما نیاز به Move و PS Eye دارند. بازی هایی همچون Sports Champions ، The Shoot و Start the Part که تصویر جلد این بازی را می توانید مشاهده کنید.

نوع دوم، بازی هایی هستند که حتما برای بازی کردن نیاز به Move ندارند اما با این کنترلر سازگاری دارند یعنی اگر بخواهید می توانید آنها با Move تجربه کنید. این نوع از بازی ها با عنوان PlayStation Move Features و بهمراه “لوگوی سازگاری Move” مشخص می شوند. مانند SOCOM 4 ، LittleBigPlanet ، SingStar Dance ، Heavy Rain که تصویر آنها هم می توانید نظاره کنید.

و در آخر هم بازی هایی هستند که لوگوی Classic HD را دارا هستند که بازی هایی قدیمی می باشند که بازسازی شده و با Move نیز سازگارند مانند Team Ico Collection .

حتما بخوانید