spot_img

راک استار امیدوار است RDR یک پاسخ عاطفی را تداعی کند .

لازلو جونز از راک استار امیدوار است بازی بزرگ این شرکت، RDR، در بازیکنان یک پاسخ عاطفی را تداعی کند .
جونز در صحبتی که با BBC داشت همه چیز را راجع به دو عنوان بزرگ راک استار یعنی GTA  و RDR توضیح داد و هم چنین گفت این شرکت امیدوار است با این دو بازی باعث لبخند شما نیز شود :
” من امیدوارم که هر کسی که این بازی را انتخاب می کند ، یک پاسخ عاطفی برایش تداعی شود ، به گونه ای که احساس کنند بخشی از دنیای هستند که ما ساخته ایم و در زمانی که بازی می کنند کاملا غوطه ور شوند .
ما در مورد همه چیز تحقیق بسیار کردیم . ما در مورد اینکه اسلحه ها در آن زمان چگونه بوده اند ، لباس ها چگونه بوده اند و لوازم داخلی چگونه بوده اند تحقیق بسیار کردیم . این چیزهای داخلی توسط اعضای گروه با جزئیات عالی تحقیق شد ، و من امیدوارم که آن ها [ بازی کنندگان ]  از آن ها خوششان بیاید و این جزئیات باعث شود لبخند بر روی صورت آن ها شکل بگیرد . ”
جونز هم چنین گفت بازی های راک استار برای گروه سنی نوجوان ساخته نمی شود و والدین نباید بگذارند فرزندانشان این بازی های آن ها را انجام دهند :
” بازی های ما برای نو جوانان نیست ، اگر شما از والدین یک نوجوان هستید و یکی از بازی های ما را برای فرزندتان می خرید ، شما والیدن وحشتناکی برای فرزند خود هستید .
ما بازی هایمان را برای بزرگسالان می سازیم چون ما بزرگ سال هستیم . در بازار بازی های زیادی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که ما به بازی کردن با آن ها علاقه نداریم . مانند فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که شما می بینید ، با تم ، زبان و خشونتی مخصوص بزرگ سالان . این دقیقا چیزی است که ما می خواهیم تولید کنیم . ”
Red Dead Redemption هم اکنون در بازارهای جهانی عرضه شده است و نمره های بی نظیری نیز دریافت کرده است .

حتما بخوانید