spot_img

Super Scribblenauts رونمایی شد!

Scribblenauts عنوانی بود که سال پیش از سوی استدیوی 5th Cell انتشار یافت. این بازی پلتفرمر پازلی که دارای نوآوری های بسیاری بود، توانست چه از سوی منتقدان و چه از سوی بازیکنان مورد استقبال قرار بگیرد و 1.1 میلیون واحد در جهان بفروشد.

و حالا بعد از گذشت تقریبا یک سال از عرضه بازی اول، ناشر این عنوان Warner Bros ، از دنباله ی این بازی با نام Super Scribblenauts پرده برداشت. سازندگان این بازی وعده ی ” گسترش عنصر خلاقیت که در بازی اول مورد تحسین قرار داده شده بود را داده اند و همچنین بهبودی کنترل ، توده ای از پازل های جدید و البته ” قابلیت های جدید ” را هم وعده دادند.

بازیکنان در نسخه اول این بازی می توانستند با نوشتن تقریبا هر شی که فکرش را بکنند و حاضر شدن آن شی بر روی صفحه ، پازل ها را حل کنند، و حال در نسخه ی دوم این بازی، بازیکنان می توانند این اشیا را با صفات تغییر دهند. Warner Bros در اینباره میگوید :

” صفات می توانند رنگ ، اندازه ، سبک ، رفتار و بسیاری از دیگر جنبه های اشیا را که شرح داده شده است را تغییر دهد. صفات گوناگون می توانند با هم ترکیب شوند شی های باور نکردنی را خلق کنند همچون یک آقا منش ، شعله ور ، زامبی های پرنده و ارغوانی ، چاق ، فیل های پرنده. ”

بنابراین اگر گمان میکردید که بازی اول اختیاری ماموق تصور به شما می داد ، این بازی اینطور که به نظر میرسد ذهن شما را خواهد سوزاند. Super Scribblenauts پاییز امسال عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید