spot_img

اطلاعات جدید از GeoW3 در مجله ی گیم اینفورمر .

طبق اطلاعاتی که در شماره ی جدید مجله ی گیم اینفورمر از عنوان Gears of War 3 منتشر شد ، باید با گروه دلتای قدیمی خداحافظی کنید و به گروه دلتای 2011 سلام کنید. بر اساس اطلاعات این مجله دو شخصیت جدید در کنار مارکوس و دام به Delta Squad اضافه شده اند که شامل آنیا استرود ، که البته قبلا از آن اطلاع داشتیم ، و شحص جدیدی با نام جس استراتون می شوند . اضافه شدن این دو شخصیت به معنای نبود کل و برید در گروه دلتا هستند ولی خوب هنوز هم این دو شخصیت محبوب در بازی وجود دارند .
گیم اینفورمر هم چنین از یک سیستم تعویض اسلحه با دوستان و دیگر سربازان خبر می دهد که به نظر ایده ی جالبی است .
اسلحه ی جدیدی که به بازی اضافه شده است digger launcher ( پرتاب کننده ی حفار ) نام دارد که ظاهرا می تواند موجوداتی شبیه به piranha را شلیک کنند که این موجودات به زیر زمین می روند و پس از پیدا کردن هدف خود آن را از پا در می آورند .
طبق اطلاعات منتشر شده از گیم اینفورمر دو کلاس جدید به لوکاست ها اضافه شده است که یکی از آن ها catapult های بزرگ و سازمان یافته هستند که مانند منجنیق توانایی پرتاب کردن هر چیزی دارند و دیگری نیز grenadier یا نارنجک انداز هستند .
از دیگر نکاتی که در مجله به آن اشاره شده است وجود Arcade Mode است که بازیکنان در آن می توانند با افکت هایی چون جاذبه و غیره به داغون کردن محیط اطرافشان بپردازند . همانطور که در این بخش به کسب امتیاز می پردازید با بخش جدیدی که به بازی اضافه شده است می توانید مقدار امتیازی که دوستانتان گرفته اند را مشاهده کنید که این سیستم برای اولین بار سال گذشته در عنوان Shadow Complex که توسط Epic Games منتشر شد ، وجود داشت .
دو مپ جدید نیز برای بخش چند نفره ی بازی معرفی شده است که یکی از آن ها یک زمین قدیمی و ترک شده ی thrashball است و دیگری نیز با نام Overpass خوانده می شود که در اصل فرورفتگی باقی مانده های شهر جسینتو است .

Gears of War 3 در آپریل سال آینده به طور انحصاری برای Xbox360 عرضه می شود .

حتما بخوانید