spot_img

LittleBigPlanet 2 تایید شد!

بلاخره بعد از موفقیت چشمگیر عنوان LittleBigPlanet ، نسخه ی دوم از این بازی باردیگر در انحصار PS3 تایید شد. در آخرین شماره از مجله ی GameInformer استدیوی Media Molecule با مجله GI درباره ی دنباله این بازی به صحبت نشسته اند و اطلاعات بسیار زیاد و جدیدی را از این بازی برایمان منتشر کرده اند، این اطلاعات شامل قابلیت سفارشی هرچه بیشتر توسط بازیکن و اهمیت بسیار بیشتر به خلق محتوای توسط خود بازیکن، می باشد.

در حالی شما در نسخه ی اول LBP به ساخت مراحلی صرفا پلتفرمر می پرداختید ، LBP2 به شما این امکان را میدهد که بازی های کامل در سبک های مثل تیراندازی ، مسابقه ای ، پازل و فضایی و حتی نقش آفرینی بسازید.

از دیگر چیزی های اضافه شده مهم به LBP2 مرحله ساز کاملا جدید است که در خود ابزاری را دارد که تنها برای ساخت بازی های پلتفرمر نیست. این مرحله ساز جدید قابلیت فوق العاده دیگری به شما ارائه میدهد که شما می توانید به وسیله ی آن حتی HUD بازی هایتان را سفارشی کنید! به عنوان مثال خط سلامتی برای بازی های مبارزه ای قرار دهید.

ابزار فوق مهم دیگر که نامش Direct Control Seats می باشد به شما این امکان را میدهد هدف سفارشی خود را به کنترل بازی بیفزایید، که این ابزار، احساس ساخت یک بازی کاملا جدید را به ارمغان می آورد. برای مثال برای یک ماشین، می توانید Sixaxis برای برای عقب و جلو رفتن و X را برای بوق بگذازید. شما حتی می توانید یک Direct Control Seat بر روی خود Sackboy بگذارید تا سفارشی کاملا بر روی احساس و کنترل شخصیت تان داشته باشید.

بعلاوه LBP2 در نحوه ی گذاشتن دشمنان در مراحل تان پیشرفت هایی داشته است ، و این امر با اضافه شدن Sackbot ها محقق شده است. Sackbot ها دشمنانی در سبک الگو های جورواجوری هستند که شما می توانید آنها را آن طور که می خواهید تنظیم و لباس بپوشانید.

این تمام ماجرا نیست، امکانات ویرایشگر فیلم برای Cut-Scene ها ، امکان ضبط Sound Effect های خود، به هم چسباندن مراحله ها برای ساخت یک بازی کامل و انتقال دادن تمام محتوای های که از بازی اول دانلود کرده اید به بازی ، همه از ویژگی های LBP2 هستند.

حتما بخوانید